Kurs uwodzenia - Trójmiasto - Opinia Mateusza

Jak nazwa wskazuje intensywnie jest od pierwszej minuty do ostatniej chwili szkolenia i tylko od Ciebie zależy jak bardzo na tym skorzystasz. Nie ma niepotrzebnych wykładów, ani zbędnego gadania. Od razu robisz to na co często nie odważyłeś się wcześniej - podchodzisz do pięknych kobiet. Taka metoda była dla mnie dużym szokiem. Podczas pierwszego podejścia właściwie nic nie czułem. Nie pamiętam nawet dziewczyny z którą rozmawiałem! Dopiero później dopadły mnie emocje i zacząłem sobie uświadamiać co właściwie się stało - podszedłem do zupełnie obcej dziewczyny i rozmawiałem z nią, czego przed szkoleniem nigdy nie robiłem. To szkolenie było dla mnie jak psychologiczny "rollercoaster" – całkowicie zmienia się myślenie o kobietach i o ich reakcjach. Szkolenie pozwala przełamać się i przesunąć swoją granicę strefy komfortu.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team