Szkolenie Uwodzenia - Warszawa - Venom, prawnik, 26l.

Impulsem do udziału w szkoleniu uwodzenia był niedawno zakończony związek, pomimo, że ja nie do końca tego chciałem.

Mimo, że nie było ich wiele to spotykałem się tylko z atrakcyjnymi kobietami, a sukces ten często był dziełem przypadku. Mimo, że swobodnie podchodziłem do dziewczyn w klubach to często towarzyszył temu stres i kilka głębszych :) Najważniejszym celem dla mnie było nauczenie siebie podchodzenia do kobiet w każdej, nawet codziennej sytuacji.

Po szkoleniu uwodzenia w Warszawie podchodzę do każdej kobiety, która mi się podoba, w dowolnej sytuacji (pub, autobus, ulica, galeria handlowa). Bez znaczenia jest czy laska idzie sama czy z kimś, rozmawia przez komórkę czy robi zakupy. To dla niej również jest bez znaczenia :)

Dawid zaczął od krótkiego wstępu teoretycznego, opowiedzenia o sobie i swoich doświadczeniach z kobietami. Większość szkolenia to działanie, do którego Dawid jak nikt inny potrafi zmotywować.

Podczas szkolenia przełamałem bariery. Podejście Dawida sprawia, że szkolenie jest głównie pracą nad sobą. Nie usłyszałem tam niczego o wkuwaniu durnych wzórów i wyuczonych tekstów, których rolą jest manipulacja kobiecym umysłem. Szkolenie to odkryło moje mocne strony i pokazało, że rzeczy, które dla mnie były "wyższą szkołą jazdy" są dostępne dla każdego faceta. To niesamowite, ale to co do tej pory wydawało się najbardziej stresującą sytuacją może być pełne luzu, szczerości i śmiechu. To niewiarygodne jak pozytywnie laski reagują na podejście, w którym po prostu przedstawiasz swoje intencje i mówisz wprost o co chodzi. Nie od dzisiaj wiadomo, że nieskrywane zainteresowanie to najlepszy afrodyzjak!

Dodatkowo, poprzez przedstawienie swoich doświadczeń Dawid przekazuje kilka ciekawych tematów, jak laski reagują w różnych sytuacjach, co tak na serio je kręci oraz w jaki sposób możesz w interesujący sposób urozmaicić relacje z nimi.

Szkolenie z pewnością polecam innym. Daje dużego powera do działania, przede wszystkim odkrywa mocne strony i likwiduje bariery.

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team