Szkolenie podrywania - Warszawa - Opinia Mariusza

Zdecydowałem się na kurs podrywania, ponieważ jestem już 0,5 roku w społeczności uwodzicieli i poza wiedzą teoretyczną dalej nici z praktyki.

Szczerze, nie wierzyłem że przez weekend mogę się tak bardzo zmienić, a tu niespodzianka w 3 dni przygody, zmieniłem swoje zachowania, przekonania w stosunku do kobiet. Szkolenie zaczęło się od krótkiego wstępu a później już tylko praktyka. Dawid powtarzał aby być być sobą, okazywać szczere intencje i nabrać większego dystansu i to naprawdę ułatwiało mi podchodzenie. Nie zawsze było łatwo, czasami musiałem swoje dostać po uszach, zwłaszcza w klubie kiedy nie mogłem się przełamać ale motywacja Dawida sprawiła że poczułem luz i podchodziłem do dziewczyn które mi się podobają.

Chodź od czasu szkolenia minęło zaledwie kilka dni, to już widzę radykalne zmiany w moim nastawieniu do kobiet oraz ogólnym podejściu do życia, biorę je w swoje ręce. Tak więc nie żałuję mojej decyzji wzięcia udziału w tym szkoleniu - ta inwestycja na pewno się zwróci. Pozdrawiam

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team