Everest - 25 lat

Przed podjęciem decyzji o szkoleniu czytałem o uwodzeniu, przeglądałem fora. To, co czytałem zajebiście mi się podobało. Wiedziałem jednak, że teoria to za mało, a sam nie byłem w stanie się zmotywować do działania. 

W końcu postanowiłem napisać do Be Alpha i zapisać się na szkolenie. I śmiało mogę teraz powiedzieć, że była to jedna z najodważniejszych i najlepszych decyzji w moim życiu.

O samym szkoleniu - od samego początku było dużo pracy i nie było mowy o jakichkolwiek wymówkach z mojej strony. Każdy dzień szkolenia miał swój cel i plan, który układają w zależności od poziomu kursanta. Zadania do wykonania z pierwszego dnia, wydawały mi się pod koniec szkolenia banalnie śmiesznymi. 

Polecam szkolenie zarówno tym, którzy dopiero swoją przygodę rozpoczynają, tym, co mają jakąś wiedzę teoretyczną, ale nie wiedzą jak przystąpić do działania, ale również tym, którzy chcą się w tym kierunku dalej rozwijać. 

Dobra zabawa gwarantowana.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team