Opinie: Uwodzenie w klubach
Piotrek

Wiek: 33 lata
Stan cywilny: nieszczęśliwie żonaty
Znaki szczególne: mocno łysiejący

Decydując się na szkolenie u Dawida możesz narobić sobie sporo kłopotów. Mogą to być jednak również najlepiej wydane pieniądze w Twoim życiu. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego podejścia do życia. To czego uczy Dawid to bardzo prosta wiedza, zero niepotrzebnego ściemniania, zero wymyślnych technik. To bardzo, bardzo skuteczna wiedza, dzięki której w ciągu dwóch dni szkolenia poznałem więcej kobiet niż w ciągu dwóch lat łażenia samemu po klubach. A wszystko to w niezwykle miłej, przyjacielskiej atmosferze. Jeśli trafiłeś na stronę Dawida, to zapewne zastanawiasz się nad kupnem kursu uwodzenia lub wyborem trenera. Możesz sobie darować. Nie ma się nad czym dalej zastanawiać.

 

 


Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team