Bartek - 27 lat

Przed szkoleniem zwykłe podejście do kobiety sprawiało mi ogromny kłopot... ba nawet pytanie czy ma ochotę wypić ze mną kawę było zadaniem niewykonalnym, ciągle chodziło mi po głowie co też ona sobie pomyśli, lub że nie jestem wystarczająco przystojny. Te kilka dni na zawsze zmieniło strach w ciekawość i przyjemność. W trakcie tego niezapomnianego weekendu odbyłem randki z najpiękniejszymi kobietami w moim życiu - tak ślicznymi, że aż onieśmielały mnie urodą, zrozumiałem też, że ja sam decyduję o tym gdzie leży granica moich możliwości.

 

W trakcie szkolenia przełamałem własne bariery, poczułem co to znaczy pewność siebie - poczuły to też kobiety które spotkałem. Mówiłem wprost o tym, że mam ochotę uprawiać z nimi seks, a one tylko się śmiały i rozmowa szła dalej. To było nieprawdopodobne i wbrew temu czego oczekiwałem... To tak jak gdyby zdemontować w ciągu trzech dni całą logikę rządzącą moim postępowaniem przez tyle lat i zbudować ją na nowo - w postaci pewnego siebie mężczyzny sprawiającego kobietom mnóstwo przyjemności.

 

Po powrocie zastanawiałem się jakie będą efekty szkolenia i czy będą trwałe.. Dziś koło 18 wybrałem się na spacer i prosto z ulicy zabrałem do baru Kasię - najpiękniejszą kobietę jaką spotkałem w ciągu całego popołudnia. Powiedziałem jej wprost, co czuję a ona uśmiechała się do mnie. Pożegnaliśmy się o 23 i sama zwróciła mi uwagę, że przecież nie mam jej numeru.. - czego chcieć więcej :)))))

 

Bartek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team