Michał - 21 lat

Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Nie przypuszczałem że się tak otworzę. Zrobiłem na nim ogólnie duże postępy, dlatego że duża ilość podejść pod okiem fachowca to jest właśnie to czego potrzebowałem. Przełamałem wiele swoich barier. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie kwestie, dlatego szkolenie oceniam 10/10.


Zostałem jednak do poniedziałku w Krakowie. Miałem umówione 2 spotkania na 11.00 i 12. Dziewczyna z godziny 11 wcześniej odmówiła, ale na szczęście była to ta gorsza :)

Spotkanie o 12 fajnie udane. 3 godziny spaceru, rozmowa o wszystkim, której toważyszył dotyk, fajnie się kleiła. Pierwsza próba pocałunku nie udana. Ania odprowadziła mnie pod mieszkanie, tam jeszcze gadaliśmy dosyć długo i udało mi się ją pocałować. Mieszkanie było zajęte, więc o fascie niestety mowy nie było...

Na sam koniec pobytu dostalem jeszcze sygnala od nieznajomego numeru. Oddzwoniłem pytając czy się znamy. Odezwała się dziewczyna i powiedziała, że poznaliśmy się wczoraj na rynku. Od razu umówiłem spotkanie pod galerią. Fajna akcja na spontanie, bo ustawiłem się z laską która nie miałem pojęcia jak wygląda. Spotkanie trwało 25 min bo ostatni autobus miałem, a musiałem już wracać. Laska jednak nie była w moim typie i skończyło się tylko na fajnej luźnej rozmowie. Nie mniej jednak cieszę się, że się ustawiłem z nią ponieważ potrzebuję jak najwięcej kontaktu z różnymi kobietami.

Z dziewczyną, która odmówiła spotkanie i tak piszę na facebooku, tą z którą miałem długi spacer piszę smsy i rozmawiam długo przez telefon – fajna kobita.

Wracając z ostatniego spotkania domknąłem laskę z estonii z numerem, a w autobusie już w drodze do siebie poznałem sympatyczną dziewczynę z sąsiedniej wioski. Na jutro ustawiam spotkanie ze starą znajomą (pewnie coś z tego wyjdzie;) Z kursu jestem zajebiście zadowolony, po nim też się nie opieprzam i mam nadzieję że tak zostanie, więc jeszcze raz dzięki :)

Pozdrowienia,

Michał ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team