Szkolenie Uwodzenia - Poznań - Łukasz

Jestem po szkoleniu uwodzenia Be Alpha Uwodzenie w dzień. Wybrałem dodatkowo opcję stylizacji na dzień przed szkoleniem. Edyta jest naprawdę spoko i ma fajny gust jeśli chodzi o ubrania. Samo szkolenie uwodzenia pomogło mi przezwyciężyć strach i przełamać bariery, które utrudniają mi życie. Dwa dni coachingu zakończyło się bardzo przyjemną, prawie trzygodzinną randką z kobietą, która poznałem wcześniej na ulicy :) Nie stałem się Casanovą - jeszcze nie ;) David otworzył mi furtkę do zajebistego świata i zamierzam dalej iść tą drogą :)


[Dosłane kilka dni po szkoleniu]

Siemanko

Zaliczyłem dzisiaj dwa podejścia, obydwa z kobietami, które mi się spodobały, przy czym drugie zakończone randką w kawiarni, mimo to, że laska miała chłopaka, a właściwie to narzeczonego :) Na pewno miała faceta, bo sam go widziałem po naszym pożegnaniu. Rozmawialiśmy, a przy końcówce spotkania widziałem jej rozdarcie. Było to niesamowite. Wiem, że gdybym dalej drążył temat to spotkałaby się ze mną po raz drugi. Było to niesamowite uczucie. Zaraz potem pojechałem pogadać ze swoją byłą (tą, z którą byłem pięć lat), bo pisała mi ostatnio SMS. Ostatecznie powiedziałem jej, że między nami nigdy nic nie będzie. Chciałem aby doskonale zdawała sobie z tego sprawę. Domyślam się, że zabolało ją to cholernie, ale nic chyba w moim przekonaniu nie mogłem lepszego zrobić. Wiele rzeczy widzę jaśniej, podejmuje normalne decyzje i czuję się z tym mega dobrze. Najlepsze jest to, że jestem cały czas szczery i mówię to co mi przyjdzie do głowy. Mój kontakt z kobietami, a właściwie to ze wszystkimi ludźmi jest o niebo lepszy. A będzie jeszcze lepszy :) W czwartek namówię tą ze sklepu aby przyszła na imprezę w piątek.

Dawid, mega Ci dziękuję. Pokazałeś mi rzecz, która jest tak prosta i tak zajebista, że aż brak mi słów. Jaram się tym strasznie.

Pozdro!

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team