Bądź na bieżąco!

Zapisz się na Newsletter, a w nim:

  • - Porady i artykuły
  • - Darmowe materiały audio, foto, wideo
  • - Aktualności
  • - Info o nadchodzących wydarzeniach
  • - Info o konkursach i zniżkach
Rola pieniędzy w zdobywaniu kobiet

Pieniądze nie mają bezpośredniego wpływu na uwodzenie. O bezpośrednim wpływie moglibyśmy powiedzieć, kiedy kobieta za Twoją najatrakcyjniejszą cechę wybrałaby pieniądze. Pieniądze za to mają ogromny pośredni wpływ na Ciebie, Twoje możliwości i to jak uwodzisz.


Po kolei:

Pieniądze zapewniają odpowiedni styl życia.

- Własne mieszkanie - kiedy mieszkasz z rodzicami, nie ma po prostu gdzie zabrać kobiety. Pozostaje Ci outdoor lub mieszkanie kobiety, którą uwodzisz. Co bardzo utrudnia doprowadzenie sprawy do końca.

- Samochód - przydatny choćby dlatego, że w każdej chwili możesz podjechać po kobietę i zrobić coś spontanicznego. Bardzo dobre miejsce w którym można uprawiać seks.

- Motor - nie ma co tu się zastanawiać. Kobiety kochają adrenalinę. Baa nawet facetów masz większy respekt jak jeździsz na motorze.

- Ciuchy - sami wiecie jak bardzo potrafią wpłynąć na prezencje, kto nigdy nie próbował ten nie więc

Do tego dochodzi jeszcze mnóstwo rzeczy takich jak podróże, szalone wypady w różne miejsca, często możliwość szybszego rozwoju, realizowania swoich pasji i różnych rozrywek. To wszystko sprawia, że jesteś atrakcyjniejszym, szczęśliwszym i ciekawszym człowiekiem. A Twoje życie może być pełne emocji. Co ma ogromny wpływ na to jak uwodzisz.

Pieniądze dają poczucie stabilności i pewności. Zarówno Tobie jak i kobiecie.

Ludzie, którzy mają stabilną sytuacje finansową zwyczajnie mają mniej zmartwień. Ilu ludzi znam przygniecionych kredytami ze słabą sytuacją finansową, którzy ciągle chodzą podłamani. Kiedy masz pieniądze, masz rezerwę, czujesz się lepiej, pewniej i na luzie. I nie chodzi o to, że masz kasę to nagle czujesz, że możesz uwodzić kobiety, jesteś przy nich bogiem (niektórzy tak mają), ale czujesz się lepiej po prostu sam ze sobą!


Weźcie też pod uwagę, że najpiękniejsze kobiety mają dostęp do facetów, którzy zarówno dobrze wyglądają, jak i są zaradni i często bogaci.

Kobieta, ciągle adorowana przez takich facetów, tak samo jak facet, który dobrze działa z kobietami, zaczyna mieć pewne wymagania. Facet, który jest dobrym, ale tylko dobrym uwodzicielem, może być łatwo zastąpiony przez innego faceta, który dobrze sobie radzi z kobietami, plus ma pieniądze, które zapewniają mu bardziej luksusowe i ciekawe życie.

Dlatego pieniądze ogromnie ułatwiają uwodzenie. Nie w sposób bezpośredni, ale przez to jak wpływają na Ciebie.

Tutaj jeszcze warto napisać, że jeżeli jesteś stosunkowo młody, to kobiety nie zwracają tak bardzo uwagi na to kim teraz jesteś, ale na to kim możesz zostać. Widzą w Tobie potencjał. Jeżeli masz pasje i dobrze ułożone w głowie, a do tego mocno dążysz do tego żeby zostać w życiu KIMŚ, to możesz bezproblemowo uwodzić bez pieniędzy. Tak czy inaczej gdybyś miał te pieniądze w tym momencie robiłbyś jeszcze większe wrażenie i zapewne byłbyś w innym miejscu na drodze swojego osobistego rozwoju.

Pieniądze są ważne. Nie zdobywajcie ich dla kobiet, ale dla siebie. Po to by rozwijać się jak najszybciej i być jak najlepszym. Można uwodzić bez pieniędzy, ale dzięki kasie – pośrednio - można stać się skuteczniejszym.

Udostępnij
comments