Bądź na bieżąco!

Zapisz się na Newsletter, a w nim:

  • - Porady i artykuły
  • - Darmowe materiały audio, foto, wideo
  • - Aktualności
  • - Info o nadchodzących wydarzeniach
  • - Info o konkursach i zniżkach
Jak doprowadzić do seksu w trójkącie?

Teoretycznie jest to wyższa szkoła jazdy, jednak większość trójkątów, które miałem wychodziły totalnie spontanicznie, po prostu znalazłem się w odpowiednim miejscu i czasie. Jednak w tym artykule opisze jak bardzo dokładnie tworzyć okazje do zabawy z dwoma kobietami na raz.(...)

 

Trójkąty, najprostszy sposób

To, od czego musisz zacząć to znalezienie sobie kobiety, która będzie miała zespól określonych cech. Przede wszystkim musi być to kobieta biseksualna, kobieta, dla której będziesz partnerem seksualnym z zachowaniem relacji przyjacielskich (wyeliminuje to wiele problemów takich jak np. zazdrość, miłość), kobieta, która jest atrakcyjna i posiadająca wysoka pozytywna energie.

 

Taka kobietę jest znaleźć prościej niż ci się wydaje gdyż bardzo dużo atrakcyjnych kobiet jest Bi. W ostateczności możesz szukać na chatach, to tez jest jakieś rozwiązanie.

Jak sprawdzać czy kobieta stanowi dobry materiał na trójkąt?

Co do bycia dla mniej partnerem seksualnym z zachowaniem relacji przyjacielskich ważne jest, aby założyć ramę podczas budowania z nią rapportu. Po prostu podczas rozmowy w odpowiednim momencie powiedz ze nie szukasz dziewczyny na stale, ze masz dużo przyjaciółek niektóre z nich są lesbijkami i one wszystkie są dla ciebie jak siostry, ze lubisz sex jak każdy i jest to normalne, ale nie ograniczasz się do jednej kobiety i warunkiem jakiejś bliższej relacji jest to ze musi być to kobieta wyjątkowa i ze najczęściej jest tak ze, gdy idziesz z kobieta do lóżka to później utrzymujesz z nią przyjacielski kontakt. Po czymś takim kobieta zrozumie ze na związek z Tobą nie ma, co liczyć, ale tez zobaczy ze możesz zostać jej przyjacielem i najważniejsze, że, jeżeli się postara to może pójść z Tobą do lóżka bez zobowiązań. Mało tego nie będzie miała obaw ze potraktujesz ja jak dziwkę, bo przecież będziesz utrzymywał z nią kontakt… przyjacielski. A ze przyjaźń miedzy kobieta a mężczyzną raczej nie istnieje skończy się na bzykaniu od czasu do czasu. ( ta wersja jest do tego określonego przypadku, na pewno nie zadziała, gdy będziesz siedział z kobieta, która lubi szybki sex nawet bez wymiany telefonów. Na takie są inne rozwiązania, ale nie takiej teraz szukamy)

Jak sprawdzić czy kobieta jest biseksualna?

Heh.. przede wszystkim trzeba wejść na odpowiedni temat. Jeden z moich ulubionych tematów, który daje mi najwięcej możliwości jest: „Powiedz mi, jaka była twoja najbardziej szalona rzecz, jaka zrobiłaś w życiu?” Zazwyczaj odpowiedz nie będzie satysfakcjonująca, bo albo nie będzie potrafiła odpowiedzieć albo będzie cos w rodzaju „wsiadłam w pociąg i pojechałam ze znajomymi nad morze”. Wtedy zacznij ja podpuszczać mówiąc: „ eee… to jest bardziej spontan…mi chodzi o cos szalonego w stylu...nie wiem…może kiedyś całowałaś się ze wszystkimi dziewczynami na domówce? Nie? Nawet z jedna? Nawet po alkoholu?;>” , „Nigdy nawet nie myślałaś o tym jakby to było gdybyś… ?” , „ Może miałaś kiedyś sex z kilkoma osobami na raz? Aaaha, moja koleżanka miała takie podejście jak ty dopóki nie spróbowała, teraz kocha się tylko tak”.

Możliwości jest mnóstwo, te pytania to są bardziej skróty, ważne są 2 rzeczy. Pierwsza patrz na jej reakcje, czy dany temat ja tylko peszy a może kreci albo widzisz zniesmaczenie na jej twarzy wtedy zmieniasz temat to ci dużo da i druga, drąż te tematy, jeżeli widzisz ze jest responsywna. Laska zazwyczaj na początku nic ci nie powie, ale odpowie ci chociażby jej reakcja mimiczna po zadanym pytaniu. Krotko mówiąc kalibracja. Możesz porozmawiać z nią o kobietach: czy jej się podobają? Jakie? Czy z taka mogłaby się pocałować? A cos więcej? Wyczuj gdzie tkwi granica, drąż temat. Jeżeli laska mówi zdecydowane nie, wtedy szkoda twojego zachodu. Jeżeli jest responsywna do pewnych granic wtedy zajebiście, bo możesz je poszerzyć, ale o tym później.

 

Co do atrakcyjności to chyba jasne z podkreśleniem na zadbana, co do energii to wystrzegajcie się zamulatorek. Laska musi być energiczna, spontaniczna i lubiąca się bawić no i z poczuciem humoru. Wszystko to wyjdzie z rozmowy.

 

Teraz druga część. Kiedy już znalazłeś określoną kobietę, i poszedłeś z nią do lóżka macie fajny raport itd. Pora żebyś przekonał ja do tego, aby dołączyła do was trzecia kobieta. Najprostszym sposobem, który mogę wam zdradzić jest po prostu zaproponować i w zależności od reakcji drążyć ten temat. Najlepiej po seksie, mówiąc ze sex z nią jest zajebisty i co by powiedziała na trójkąt. Czy starczyłoby Ci odwagi? Często to wystarcza. Jeżeli kobieta mówi tzw. „tak przez nie” musisz ja po prostu, „poprzekonywać”. „A gdybyś musiała wybrać to jak wyglądałaby ta kobieta?” Ona: „wyglądałaby X,Y,Z”. „ Ahaaa.. A czy w ogóle jesteś w stanie wyobrazić sobie jak się kochamy, ty, ja i kobieta, która ma właśnie, zajebiste X, idealne Y i wie jak się Toba zająć najlepiej, bo przecież jest kobieta i robi to tak dobrze ze nawet Z przestaje mieć znaczenie? Czy to nie byłoby przyjemne?” Ważne jest tutaj żeby laska miała prawo wyboru tzn. żeby sama wybrała kobietę, która jej się podoba. Zazwyczaj laski wybierają kobiety w podobnym wieku, które maja zalety, których im brakuje (większe cycki, chudsza, przeciwny kolor włosów, itd.) Wiesz co teraz robisz? Zakładasz ramę. Wkładasz jej wyobrażenie tego jak to będzie. SŁUCHAJ tego, co ona ci mówi. Może powiedzieć np. „wszystko zajebiście, z tym ze ja nie lubię się Dzielic”. Dobra odpowiedzią byłoby.” Jasne, rozumiem cie, dlatego razem skupilibyśmy się na tobie i razem robili wszystko żebyś doszła do najwyższej przyjemności, dlatego jestem pewien ze będziesz czuła bardziej, że masz jej aż za dużo a nie ze musisz cos poświęcić”. W tym momencie przy tego rodzaju obawach ona już „podpisała kontrakt” a tego typu pytania maja na celu tylko dopięcie warunków kontraktu. Ważne żebyś to zrozumiał. Laska zadając takie pytania już się zgodziła to, co robi teraz to nic innego jak upewnianie się ze będzie czuła się komfortowo i bezpiecznie. Warto jest tez dodać, ze” to wszystko zostanie miedzy nami”, ze „będzie to nasza słodka tajemnica i ze nikt się nigdy nie dowie”. (szczególnie, gdy laska jest spokojna na co dzień a tak naprawdę ma naturę nimfomanki). Jeżeli sprawisz ze zacznie o tym myśleć i mieć przyjemne emocje fantazjując na temat drugiej kobiety wtedy pozostaje ci tylko znaleźć to odpowiednia.

 

Znalezienie drugiej partnerki.

Teraz trzecia część. Zdecydowanie najprostsza. Wystarczy zrobić sobie z nią zdjęcie i usiąść na jakimkolwiek chacie w dziale less, Bi, lub jakimś podobnym. Najprostsza gdyż na tych chatach jest bardzo dużo kobiet, które zazwyczaj są atrakcyjne, często na dobrych stanowiskach szuka właśnie was. W nicku wpiszcie cos w rodzaju „on i ona szukają wyjątkowej” i piszcie do kobiet. Responsywność jest powalającą. Rozmowa wygląda mniej więcej tak ze laska podaje swoje wymiary i wy podajecie swoje. Później wymiana fotkami. I już jedziecie do niej albo ona do was. Laski tam są tak nagrzane na takie okazje ze często przyjeżdżają od razu z drugiego końca Polski. Możecie tutaj się bawić mówiąc jak to zajebiście się bzykacie itd. –pokręci to waszą przyszłą partnerkę. Opisany sposób jest najprostszy gdyż twoja kobieta ma swobodę w wyborze, może jej zadawać ważne dla niej pytania bez żadnego zobowiązania. I po szybkim castingu chwile później lądujesz w łóżku z dwiema zajebistymi kobietami gdzie każda czuje się naprawdę komfortowo a to na pewno zaowocuje nieziemskim seksem.

Dla osób bardziej ambitnych proponuje podchodzić na ulicy ze swoja partnerka do innych kobiet i proponować im sex. Kilka lat temu dla telewizji polskiej na potrzeby filmu dokumentalnego o modelkach testowaliśmy właśnie ten model. Jest kilka rzeczy ważnych przede wszystkim propozycje musi wysunąć partnerka. Ona musi otworzyć, i powiedzieć cos w rodzaju „zauważyliśmy Cię i mnie i mojemu chłopakowi bardzo się spodobałaś i podeszliśmy do Ciebie żeby się spytać czy miałabyś ochotę się z nami kochać”. Dlatego mówi to kobieta, ponieważ kobiety przed sobą nie maja żadnych oporów (podobnie jak mężczyźni). To, co mogę wam zagwarantować to, że większość lasek zostawi wam swój numer telefonu. Ich reakcje są zadziwiająco pozytywne. W następnym filmiku Be Alpha na pewno nakręcimy tego rodzaju podejście.

 

SCHEMAT:

1. Znaleźć partnerkę z określonym zespołem cech charakteru

-biseksualna

-wasz stosunek stanowi połączenie przyjaźni + jesteście dla siebie partnerami seksualnymi

-atrakcyjna

-pozytywna energia

2. Przekonać do trójkąta

- sprawić ze zacznie o tym myśleć mając przyjemne emocje związane z tym wyobrażeniem

3. Znaleźć druga partnerkę

- chat

- ulica

Powyższy tekst stanowią moje doświadczenia i wnioski oparte na autopsji. Jest to najprostszy schemat i jest to niewielka część mojej wiedzy dotyczącą tego rodzaju przypadków, całość dostępna jest na szkoleniach Be Alpha, na którym szczegółowo opisane będą sposoby konstruowania orgii i sposoby szukania, postępowania i wychowywania pivot’ek (kobiet, które będą pomagały Ci uwodzić i dawały najlepsze feedbacki) w celu m.in. tworzenia orgii.

 

Tworząc trójkąty według tego schematu nauczycie się tworzyć je zupełnie spontanicznie w zależności od nadarzającej się okazji. Pamiętam jak kiedyś udało mi się zrobić trójkąt z dwiema siostrami podczas imprezy. Będąc już na imprezie zobaczyłem seksowną blondynkę (20l.) samotnie stojącą przy oknie. Po podejściu okazało się, że jest smutna, bo 2 dni wcześniej zerwała ze swoim chłopakiem. Po tych słowach wiedziałem, że tej nocy będzie moja, bo w takich sytuacjach stosuje się trochę inny schemat podrywu, który w 90% przypadków działa. Po 10 min rozmowy widziałem, że Kasia jest już gotowa na pocałunek, ale żeby nie psuć sobie pozycji w oczach innych lasek na imprezie, (bo chciałem sobie jeszcze z innymi podziałać) zabrałem ją przed dom, i tam powiedziała mi, że chciałaby ze mną spędzić dzisiejszą noc, po czym zaczęliśmy się namiętnie całować. Po takiej deklaracji mając już 100% pewności, że ją domknę podczas tego jak się z nią całowałem zacząłem rozpinać spodnie i zaproponowałem, żeby zrobiła mi lodzika. Po krótkim zawahaniu zaczęła robić loda. Warto dodać, że był środek zimy i staliśmy na śniegu. Potem wróciliśmy do domu, powiedziałem jej żeby poszła do łazienki a ja skoczę do kolegi po gumki i zaraz przyjdę. Wchodzę na imprezę NER daje mi gumki i w tym momencie zauważam zajebistą brunetkę (26l.) o niebieskich oczach. Od razu podbijam i zaczynam rozmawiać z Magdą, bo tak miała na imię. Podczas rozmowy kompletnie zapomniałem, że Kasia czeka na mnie w łazience. Bardziej skupiony byłem na mojej coraz bardziej responsywnej koleżance. Po ok. 10-15min. Zacząłem się z nią całować! Aż nagle czuje, że ktoś ją szarpie za rękę i mówi: „MAGDA! Dlaczego mi to robisz?!”. Ja patrzę, a tam stoi Kasia. Mało tego po chwili okazało się, że są SIOSTRAMI!!!! Myślałem, że pęknę ze śmiechu. Jednak po chwili opanowałem się i zaproponowałem żebyśmy wyszli z pokoju i to wyjaśnili. Był to oczywiście pretekst do izolacji. Wychodzimy na korytarz, a ja jakby nic się nie stało przytulam Kasie i zaczynam się z nią całować. Na co Magda mówi, że może już sobie pójdzie. Ja w tym momencie przestaje się całować z Kasią i zaczynam z Magda. Hehe.. Po prostu bezczelność!! Po czym mówię, że obie mi się bardzo podobają i nie wiem, którą wybrać i że chciałbym je lepiej poznać a tutaj jest strasznie głośno a naprzeciwko jest łazienka i będziemy mogli swobodnie porozmawiać. Pretekst. Zgodziły się tylko, że zauważyłem, że starsza zaczyna już wyczuwać podstęp. Wchodzimy do łazienki. Zamykam drzwi (oczywiście po to, żeby nam nikt nie przeszkadzał, podczas gdy będziemy rozmawiać). Obejmuje obie i zaczynam całować na przemian. Po chwili zaczynam rozpinać spodnie. Na co starsza z sióstr - Magda - oburzona mówi coś w rodzaju: „ Ty ch**u, chcesz nasz wyruchać obie! ZAPOMNIJ, ŻE CI SIĘ TO UDA!!”. Puszcza mnie i się odsuwa. Drugiej najwyraźniej to nie przeszkadza, bo tylko się tajemniczo uśmiecha. Na co ja łapię Magdę za rękę i mówię, że ma usiąść i patrzeć na to, co robimy. Ona zmieszana widać, że nie wie, co ma robić. Bo z jednej strony chce wyjść a z drugiej boi się o siostrę a z trzeciej chce się bzykać tylko wstyd jej przed siostrą…więc oparłem Kasie o ścianę i zacząłem bardzo namiętnie całować. Na co Magda widząc jak się całujemy wstała i powiedziała coś w rodzaju: „a co ty myślisz, że ja też tak nie umiem??!” po czym odepchnęła siostrę i zaczęła się całować ze mną. Jej siostra nie wiedząc, co ma robić uklękła i zaczęła robić mi loda. A po krótkiej chwili dołączyła do niej Magda, która już najwyraźniej oswoiła się z zaistniałą sytuacją. Rozebrałem najpierw jedną później drugą i zaczęliśmy się kochać we trójkę. Całość interakcji zajęła mi ok. 1,5h. Siostry później jak się okazało były Bi, ale nigdy nie miały trójkątów. Dzieliła ich różnica 6 lat. A po całym zdarzeniu wziąłem 2 kumpli żeby się nimi zajęli a ja miałem wtedy swobodę żeby działać dalej.

 

Pozdrawiam,

Royal

Udostępnij
comments