Bądź na bieżąco!

Zapisz się na Newsletter, a w nim:

  • - Porady i artykuły
  • - Darmowe materiały audio, foto, wideo
  • - Aktualności
  • - Info o nadchodzących wydarzeniach
  • - Info o konkursach i zniżkach
Znaczenie wyglądu w uwodzeniu

Wielu mężczyzn przecenia rolę wyglądu w uwodzeniu. Sądzą, że tylko bardzo przystojni faceci mogą mieć atrakcyjne kobiety, co jest kompletną bzdurą. Z pewnością niejednokrotnie widziałeś słabo wyglądającego faceta z piękna kobietą i zastanawiałeś się jak on to zrobił? No właśnie…dlaczego tak się dzieje? Skoro gdzieś na świecie jest osoba, która z przeciętnym albo słabym wyglądem dobrze radzi sobie z kobietami to Ciebie też na to stać!

Wygląd pod żadnym pozorem nie jest kluczowym elementem w relacjach z kobietami. Wszystkie decyzje w życiu podejmujemy na podstawie emocji. Jeżeli jesteś w stanie wywołać w kobiecie odpowiednie EMOCJE to jesteś w stanie ją uwieść. Nie potrzebujesz do tego wyglądu modela. Oczywiście dobry wygląd jest w stanie ułatwić Ci sprawę, ale jest tylko jedną pośród cegiełek, które składają się na sukces.

Mężczyźni, którzy sami siebie sabotują myślami „ona jest zbyt atrakcyjna dla mnie” nigdy nie osiągną sukcesu. Zapamiętaj: wygląd to nie atrakcyjność. Dla kobiet kluczowym elementem jest to co przy Tobie czuje. To co je najbardziej przyciąga do facetów to EMOCJE. Nie jest to Twój wygląd, a to co czuje jak Cię widzi. Nie są to pieniądze, a to jakie emocje są jej w stanie zapewnić. Dlatego jeżeli potrafisz rozpalić kobietę do czerwoności, sprawić że będzie się przy Tobie śmiać, czuć wyjątkowo, a kiedy Cię nie ma tęsknić (krótko mówiąc pobudzić emocjonalnie) to nie potrzebujesz ani wyglądu, ani niczego innego. Z kolei nawet jeżeli wyglądasz bardzo dobrze, a nie jesteś w stanie dać kobiecie takich emocji to nic z tego. Dzięki ładnej buźce daleko nie zajedziesz.

Oczywiście to jak wyglądasz może Ci bardzo pomóc w pobudzeniu emocjonalnym kobiety. Wygląd jest szczególnie ważny w pierwszych momentach interakcji, ponieważ jest jak Twoja wizytówka i na podstawie której dziewczyna ocenia całość. Chcesz czy nie, ludzie myślą stereotypami i kiedy dziewczyna widzi słabą sylwetkę, słabe ubrania to natychmiastowo przypisuje Ci nieatrakcyjne, negatywne cechy, które mogą być z tym związane. Wszystkie te informacje są przetwarzane na poziomie podświadomości i są podawane w formie emocji pt. „nie chcę tego faceta”

Aby mieć atrakcyjne kobiety wystarczy, że nie będziesz ich odpychał swoim wyglądem, ale za to dodatkowo posiadał inne atrakcyjne cechy, takie jak pewność siebie, ogarnięcie życiowe, poczucie humoru itp. Rozwijając się w uwodzeniu należy rozwijać się holistycznie, całościowo. Popraw to co możesz mając na uwadze, że wygląd jest jednym z aspektów, który możesz poprawić niemal natychmiast.

Dodatkowo musisz wiedzieć, że poprawa każdego z tych aspektów, długofalowo wpływa na resztę. Dzięki lepszemu wyglądowi, będziesz miał więcej pozytywnych reakacji od kobiet. Będziesz je poznawał łatwiej i przyjemniej, a co za tym idzie szybciej wzrośnie Twoja pewność siebie, szybciej zdobędziesz potrzebne doświadczenie z kobietami itd.

Dlatego też zadbani faceci, którzy od zawsze dobrze wyglądają zazwyczaj mają lepsze powodzenie wśród kobiet. Są atrakcyjniejsi nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Po prostu mieli więcej czasu i zdobyli więcej doświadczenia z kobietami od tych przeciętnych facetów. Przez to też sporo mężczyzn myśli, że bez wyglądu nie mogą osiągnąć sukcesu, ponieważ wiążą sukcesy tych facetów wyłącznie z tym jak wyglądają, natomiast nie zauważają ich zachowania, przekonań, charakteru czy doświadczenia z kobietami.

Podsumowując. Wygląd ma znaczenie, jednak ważniejsze jest to jak potrafisz wpływać na emocje kobiety. Z dobrym wyglądem łatwiej to zrobić, dlatego warto poprawić to co się da. Kiedy już to zrobisz polecam popracować nad pozostałymi cechami, które sprawią, że staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Udostępnij
comments