Czy Chcesz Się Stać Lepszy w Kontaktach z Kobietami? TERAZ?

Mogę pomóc Ci przenieść Twoje relacje z kobietami o poziom wyżej w kilkadziesiąt MINUT! Być może tylko tyle dzieli Cię od rozwiązania problemów, które aktualnie rujnują Twoje życie uczuciowe.

Pewnie zastanawiasz się, czy coaching telefoniczny to w ogóle coś dla Ciebie. Sprawdźmy to szybko:

 • Masz konkretny problem w relacjach, który potrzebujesz rozwiązać jak najszybciej
 • Nie wiesz co „robisz nie tak”, przez co stoisz w miejscu
 • Nie masz w tej chwili czasu/pieniędzy na pełne weekendowe szkolenie
 • Przed Tobą spotkanie, którego NAPRAWDĘ wolałbyś nie spieprzyć
 • Zależy Ci na maksymalnej dyskrecji

Jesteś w którejś z sytuacji? To trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.

Proponuję Ci Natychmiastową Pomoc!

Zdarzyło Ci się kiedyś usłyszeć albo przeczytać coś, co kompletnie zmieniło Twoje spojrzenie i zobaczyłeś rozwiązanie swojego problemu? Jedno zdanie, które dało Ci do myślenia i zmieniło całkowicie Twoje podejście do pewnych spraw. Jeśli chodzi o relacje z kobietami, to spotykałem się już ze wszystkimi możliwymi trudnościami u moich klientów i wiem, czego potrzebujesz w tej chwili.

Po latach wspierania rozwoju mężczyzn na WSZYSTKICH poziomach umiejętności jestem pewny, że zobaczysz efekty naszej pracy. Czy to Twoja pierwsza randka, czy chcesz poznawać więcej kobiet, czy chcesz zorganizować trójkąt.

Jeśli tylko chcesz:

 • Znajdziesz rozwiązanie dla konkretnej sytuacji
 • Zobaczysz z czego wynikały Twoje dotychczasowe problemy i nauczysz się nowych sposobów radzenia sobie z nimi
 • Zdobędziesz więcej pewności siebie dzięki sprawdzonej wiedzy
 • Poradzisz sobie z wewnętrzną blokadą, której nie potrafiłeś rozpracować sam
 • Zaczniesz iść we właściwym kierunku w znajomości z TĄ kobietą
Godzina treningu telefonicznego to 125 zł. Sam zdecyduj czy wprowadzenie zmiany, z której będziesz korzystał do końca życia jest tego warte.

Jak to możliwe, że zmiana jest tak szybka?

Ponieważ zajmuję się szkoleniami od lat, prawdopodobnie nie ma problemu w relacjach z kobietami nad którym jeszcze nie pracowałem. Dlatego jestem w stanie błyskawicznie dostarczyć Ci rozwiązania, które są oparte na doświadczeniu moim i moich kursantów. Nie musisz popełniać tych samych błędów, a możesz wykorzystać sprawdzone w rzeczywistości metody, aby jak najłatwiej odnieść sukces.

Naturalnie wolałbym się z Tobą spotkać na pełnym weekendowym szkoleniu, ale nie zawsze są ku temu możliwości. Dlatego ta forma treningu skupia się na jednym, konkretnym problemie.

Przed rozmową dostaniesz ode mnie ankietę, dzięki której otrzymasz ode mnie przemyślane i dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania. Efekty zobaczysz od razu, ale dopiero z czasem docenisz jakie zmiany w Twoim życiu wprowadzi nowa wiedza i perspektywa.

Skontaktuj się w sprawie oferty:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Trener

 • Festiwal BOSS 2012

Media

Dawid, trener Be Alpha

Zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu uwodzenia kobiet i budowania relacji. Prowadzi zarówno warsztaty grupowe, jak również (zdecydowanie chętniej) treningi indywidualne.

Skupia się na uczeniu jak najbardziej naturalnego podejścia do relacji. Poza przekazywaniem wiedzy, dba o to aby każdy jego kursant wytworzył własny styl, który pozwala prezentować indywidualną osobowość.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team