Bądź na bieżąco!

Zapisz się na Newsletter, a w nim:

 • - Porady i artykuły
 • - Darmowe materiały audio, foto, wideo
 • - Aktualności
 • - Info o nadchodzących wydarzeniach
 • - Info o konkursach i zniżkach
Znaczenie wyglądu w uwodzeniu

Wielu mężczyzn przecenia rolę wyglądu w uwodzeniu. Sądzą, że tylko bardzo przystojni faceci mogą mieć atrakcyjne kobiety, co jest kompletną bzdurą. Z pewnością niejednokrotnie widziałeś słabo wyglądającego faceta z piękna kobietą i zastanawiałeś się jak on to zrobił? No właśnie…dlaczego tak się dzieje? Skoro gdzieś na świecie jest osoba, która z przeciętnym albo słabym wyglądem dobrze radzi sobie z kobietami to Ciebie też na to stać!

Wygląd pod żadnym pozorem nie jest kluczowym elementem w relacjach z kobietami. Wszystkie decyzje w życiu podejmujemy na podstawie emocji. Jeżeli jesteś w stanie wywołać w kobiecie odpowiednie EMOCJE to jesteś w stanie ją uwieść. Nie potrzebujesz do tego wyglądu modela. Oczywiście dobry wygląd jest w stanie ułatwić Ci sprawę, ale jest tylko jedną pośród cegiełek, które składają się na sukces.

Mężczyźni, którzy sami siebie sabotują myślami „ona jest zbyt atrakcyjna dla mnie” nigdy nie osiągną sukcesu. Zapamiętaj: wygląd to nie atrakcyjność. Dla kobiet kluczowym elementem jest to co przy Tobie czuje. To co je najbardziej przyciąga do facetów to EMOCJE. Nie jest to Twój wygląd, a to co czuje jak Cię widzi. Nie są to pieniądze, a to jakie emocje są jej w stanie zapewnić. Dlatego jeżeli potrafisz rozpalić kobietę do czerwoności, sprawić że będzie się przy Tobie śmiać, czuć wyjątkowo, a kiedy Cię nie ma tęsknić (krótko mówiąc pobudzić emocjonalnie) to nie potrzebujesz ani wyglądu, ani niczego innego. Z kolei nawet jeżeli wyglądasz bardzo dobrze, a nie jesteś w stanie dać kobiecie takich emocji to nic z tego. Dzięki ładnej buźce daleko nie zajedziesz.

Oczywiście to jak wyglądasz może Ci bardzo pomóc w pobudzeniu emocjonalnym kobiety. Wygląd jest szczególnie ważny w pierwszych momentach interakcji, ponieważ jest jak Twoja wizytówka i na podstawie której dziewczyna ocenia całość. Chcesz czy nie, ludzie myślą stereotypami i kiedy dziewczyna widzi słabą sylwetkę, słabe ubrania to natychmiastowo przypisuje Ci nieatrakcyjne, negatywne cechy, które mogą być z tym związane. Wszystkie te informacje są przetwarzane na poziomie podświadomości i są podawane w formie emocji pt. „nie chcę tego faceta”

Aby mieć atrakcyjne kobiety wystarczy, że nie będziesz ich odpychał swoim wyglądem, ale za to dodatkowo posiadał inne atrakcyjne cechy, takie jak pewność siebie, ogarnięcie życiowe, poczucie humoru itp. Rozwijając się w uwodzeniu należy rozwijać się holistycznie, całościowo. Popraw to co możesz mając na uwadze, że wygląd jest jednym z aspektów, który możesz poprawić niemal natychmiast.

Dodatkowo musisz wiedzieć, że poprawa każdego z tych aspektów, długofalowo wpływa na resztę. Dzięki lepszemu wyglądowi, będziesz miał więcej pozytywnych reakacji od kobiet. Będziesz je poznawał łatwiej i przyjemniej, a co za tym idzie szybciej wzrośnie Twoja pewność siebie, szybciej zdobędziesz potrzebne doświadczenie z kobietami itd.

Dlatego też zadbani faceci, którzy od zawsze dobrze wyglądają zazwyczaj mają lepsze powodzenie wśród kobiet. Są atrakcyjniejsi nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Po prostu mieli więcej czasu i zdobyli więcej doświadczenia z kobietami od tych przeciętnych facetów. Przez to też sporo mężczyzn myśli, że bez wyglądu nie mogą osiągnąć sukcesu, ponieważ wiążą sukcesy tych facetów wyłącznie z tym jak wyglądają, natomiast nie zauważają ich zachowania, przekonań, charakteru czy doświadczenia z kobietami.

Podsumowując. Wygląd ma znaczenie, jednak ważniejsze jest to jak potrafisz wpływać na emocje kobiety. Z dobrym wyglądem łatwiej to zrobić, dlatego warto poprawić to co się da. Kiedy już to zrobisz polecam popracować nad pozostałymi cechami, które sprawią, że staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjny.

 
Stawianie drinków

Niejednokrotnie w klubie może Ci się zdarzyć, że to dziewczyna poprosi Cię o postawienie drinka.I powiem Ci prosto z mostu – nigdy na to się nie zgadzaj. Dlaczego?

Po pierwsze jako atrakcyjny facet powinieneś mieć swoje standardy. Według mnie proszenie o drinka jest poniżej pewnego poziomu, który opisuje dziewczynę z którą chciałbym spędzić miło czas i automatycznie ją przekreśla. Nie chodzi tutaj o pieniądze czy o ich brak. Chodzi o to, że kobieta z klasą, zaradna życiowo nigdy o coś takiego nie będzie prosić.

Po drugie kobieta, której się spodobałeś będzie próbowała zrobić na Tobie dobre wrażenie, dlatego nie będzie ryzykować, że pomyślisz o niej, że jest laską, która naciąga facetów na drinki w klubie.Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby kobieta z którą się później przespałem/zbudowałem relację prosiła mnie o postawienie drinka.

Po trzecie – inwestowanie w kobietę pieniędzy już po kilku minutach znajomości sprowadza Cię do roli jej opiekuna/żywiciela/sponsora. A dla Ciebie lepiej jest, kiedy będziesz postrzegany przez nią jako partner seksualny.

Inaczej sprawa wygląda kiedy CHCESZ kobiecie postawić drinka. Kiedy bawicie się super w klubie, jest między Wami chemia i to Ty proponujesz, żebyście poszli się czegoś napić. Tylko tutaj muszę Cię ostrzec - nigdy nie próbuj w jakikolwiek sposób kupować zainteresowania kobiety – czy to poprzez stawianie drinków, prezentów czy też w inny sposób – udawanie kogoś kim nie jesteś. Kobiety momentalnie to wyczują, a one potrzebują faceta z charakterem. Faceta z którym będą nie dla pieniędzy, a z uczucia. Takie stawianie wszystkiego, nawet jeżeli Cię na to stać, może szybko postawić Cię w roli sponsora/opiekuna kobiety. I wszystko jest ok, ta kobieta może nawet się z Tobą przespać/być w związku, ale kiedy pojawi się w jej otoczeniu ktoś kto działa na nią EMOCJONALNIE, Twoje pieniądze nic nie dadzą.

Może się również zdarzyć, że kobieta poprosi Cię o drinka, ponieważ chce Cię faktycznie poderwać, jednak brakowało jej innych pomysłów...wtedy warto obrócić sytuację w żart, nie zamykając sobie drogi do dalszej interakcji.

Jak zakomunikować kobiecie, że nie chce za nią płacić?

Na początku znajomości:

Ona: Postawisz mi drinka?
– Nie stawiam drinków kobietom z którym się jeszcze nie całowałem...
– Chcesz mnie poderwać?
– A umyjesz gary w moim domu? ;-)
– Ok, ale Ty stawiasz pierwsza.

Osobiście uważam za najlepsze rozwiązanie ostatnią opcję. Szybko przekonasz się wtedy czy dziewczynie chodzi o Ciebie czy jedynie o drinka ;-)

Odnośnie pierwszych spotkań. Jeżeli nie chcesz płacić to zwyczajnie nie zapraszaj kobiet w płatne miejsca. Ja mam do tego takie podejście, że nie płacę za nieznajomych i nie płacę, żeby zaimponować kobiecie – wystarczy, że jej to powiesz podczas spotkania i sama się domyśli, że płacicie rachunek na pół :)

 
Jak ego blokuje Twój rozwój?

U większości mężczyzn podstawową przyczyną przez którą ich relacje z kobietami w praktyce nie istnieją, jest to, że poznają ich zbyt mało. Często na moje szkolenia przychodzą mężczyźni, którzy chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego i uczuciowego, a na pytanie, do ilu kobiet podeszli w swoim życiu odpowiadają – kilku. Tłumaczę im wtedy, że przyczyną tego, że nie mają teraz kobiety nie jest to, że czegoś im brakuje, tylko to, że zbyt mało robią w tym kierunku. Bo jeżeli chcesz wygrać – musisz grać, jeżeli nie grasz nie masz szans na zwycięstwo.

Najczęstszą przyczyną tego, że mężczyźni nie poznają nowych kobiet jest lęk przed ich reakcją, a raczej lęk przed tym jak się poczują, gdy zostaną odrzuceni czy negatywnie ocenieni. To skutecznie blokuje ich przed działaniem. Przez co kolejne dni spędzają sami.

Musisz wiedzieć, że na początku swojej przygody z uwodzeniem nieudane próby i zlewki będą się zdarzać bardzo często. I to jest normalne. Aby skutecznie uwodzić kobiety musisz posiąść i wyćwiczyć zestaw umiejętności, który sprawi, że relacje z kobietami będą dla Ciebie łatwiejsze. Potrzebne do tego jest doświadczenie. Jeżeli go nie posiadasz w tym momencie z pewnością będziesz popełniał wiele błędów przez co będziesz ponosił porażki. Tak wygląda normalny proces nauki – z początku nie wychodzi, aż powoli zaczyna Ci się udawać coraz częściej i częściej. Jednak tak czy inaczej musisz przebrnąć przez etap w którym jest sporo porażek i nauczyć się je przyjmować na klatę.

Aby jak najbardziej przyspieszyć swój rozwój musisz mieć świadomość istnienia mechanizmu obronnego ego. Prosto rzecz ujmując jednym z zadań ego jest sprawiać, żebyś myślał o sobie dobrze, a jak wiesz, nieodłącznym elementem poznawania kobiet są zlewki. Jeżeli po odmowie kobiety czujesz się źle i odbierasz je personalnie (przykładowo: „olała mnie bo źle wyglądam”) uruchamiasz nieświadomie mechanizm obronny ego, który będzie Cię próbował powstrzymać przed kolejnymi podejściami.

Nagle Twój umysł zaczynie w przeróżnych sytuacjach wymyślać tysiące bezsensownych wymówek, które będą miały za zadanie powstrzymać Cię przed podejściem. Będzie produkował te wymówki po to żebyś nie myślał o sobie, że jesteś cipą bo boisz się podejść tylko, że nie robisz tego ponieważ jest jakiś „racjonalny powód”. Przykładowo:

– ona się spieszy

– ona jest z koleżanką

– ona jest w sklepie

– tu jest za dużo ludzi

– ona jest za ładna

– ona jest za stara/młoda/wysoka/niska/chuda/gruba itd. (pomimo, że Cię pociąga seksualnie)

– ona jest za daleko

– ona widziała jak się na nią patrzę

– źle dziś wyglądam

– źle się czuję

– itd.

Brzmi znajomo?

Tobie oczywiście na rękę jest uznać je za sensowne i prawdziwe, ponieważ wtedy czujesz się usprawiedliwiony przed samym sobą z niepodjęcia akcji i unikniesz sytuacji, która potencjalnie może wpłynąć negatywnie na Twoje samopoczucie.

Nie przeciwstawiając się temu mechanizmowi, Twój rozwój będzie znacznie wolniejszy. Musisz wiedzieć, że jeżeli w Twoim umyśle pojawiają się jakiekolwiek wymówki to znaczy, że kobieta Ci się podoba i chcesz do niej podejść. Bo kto ma jakiekolwiek wymówki kiedy widzi nieatrakcyjną dla niego kobietę? Dlatego powinieneś zacząć się wsłuchiwać w siebie, być przygotowanym na wystąpienie tego typu wymówek i uświadomić sobie, że jeżeli się one pojawiają oznacza to, że powinieneś podejść.

 
Rola pieniędzy w zdobywaniu kobiet

Pieniądze nie mają bezpośredniego wpływu na uwodzenie. O bezpośrednim wpływie moglibyśmy powiedzieć, kiedy kobieta za Twoją najatrakcyjniejszą cechę wybrałaby pieniądze. Pieniądze za to mają ogromny pośredni wpływ na Ciebie, Twoje możliwości i to jak uwodzisz.


Po kolei:

Pieniądze zapewniają odpowiedni styl życia.

- Własne mieszkanie - kiedy mieszkasz z rodzicami, nie ma po prostu gdzie zabrać kobiety. Pozostaje Ci outdoor lub mieszkanie kobiety, którą uwodzisz. Co bardzo utrudnia doprowadzenie sprawy do końca.

- Samochód - przydatny choćby dlatego, że w każdej chwili możesz podjechać po kobietę i zrobić coś spontanicznego. Bardzo dobre miejsce w którym można uprawiać seks.

- Motor - nie ma co tu się zastanawiać. Kobiety kochają adrenalinę. Baa nawet facetów masz większy respekt jak jeździsz na motorze.

- Ciuchy - sami wiecie jak bardzo potrafią wpłynąć na prezencje, kto nigdy nie próbował ten nie więc

Do tego dochodzi jeszcze mnóstwo rzeczy takich jak podróże, szalone wypady w różne miejsca, często możliwość szybszego rozwoju, realizowania swoich pasji i różnych rozrywek. To wszystko sprawia, że jesteś atrakcyjniejszym, szczęśliwszym i ciekawszym człowiekiem. A Twoje życie może być pełne emocji. Co ma ogromny wpływ na to jak uwodzisz.

Pieniądze dają poczucie stabilności i pewności. Zarówno Tobie jak i kobiecie.

Ludzie, którzy mają stabilną sytuacje finansową zwyczajnie mają mniej zmartwień. Ilu ludzi znam przygniecionych kredytami ze słabą sytuacją finansową, którzy ciągle chodzą podłamani. Kiedy masz pieniądze, masz rezerwę, czujesz się lepiej, pewniej i na luzie. I nie chodzi o to, że masz kasę to nagle czujesz, że możesz uwodzić kobiety, jesteś przy nich bogiem (niektórzy tak mają), ale czujesz się lepiej po prostu sam ze sobą!


Weźcie też pod uwagę, że najpiękniejsze kobiety mają dostęp do facetów, którzy zarówno dobrze wyglądają, jak i są zaradni i często bogaci.

Kobieta, ciągle adorowana przez takich facetów, tak samo jak facet, który dobrze działa z kobietami, zaczyna mieć pewne wymagania. Facet, który jest dobrym, ale tylko dobrym uwodzicielem, może być łatwo zastąpiony przez innego faceta, który dobrze sobie radzi z kobietami, plus ma pieniądze, które zapewniają mu bardziej luksusowe i ciekawe życie.

Dlatego pieniądze ogromnie ułatwiają uwodzenie. Nie w sposób bezpośredni, ale przez to jak wpływają na Ciebie.

Tutaj jeszcze warto napisać, że jeżeli jesteś stosunkowo młody, to kobiety nie zwracają tak bardzo uwagi na to kim teraz jesteś, ale na to kim możesz zostać. Widzą w Tobie potencjał. Jeżeli masz pasje i dobrze ułożone w głowie, a do tego mocno dążysz do tego żeby zostać w życiu KIMŚ, to możesz bezproblemowo uwodzić bez pieniędzy. Tak czy inaczej gdybyś miał te pieniądze w tym momencie robiłbyś jeszcze większe wrażenie i zapewne byłbyś w innym miejscu na drodze swojego osobistego rozwoju.

Pieniądze są ważne. Nie zdobywajcie ich dla kobiet, ale dla siebie. Po to by rozwijać się jak najszybciej i być jak najlepszym. Można uwodzić bez pieniędzy, ale dzięki kasie – pośrednio - można stać się skuteczniejszym.

 
Dlaczego jesteś samotny?

Wielu mężczyzn nie ma zielonego pojęcia dlaczego nie wychodzi im z kobietami i zadaje sobie pytanie: Dlaczego jestem samotny? Jeżeli zaliczasz się do tej grupy, bardzo dobrze, że tutaj trafiłeś. Przez 4 lata przeszkoliłem ponad 50 kursantów indywidualnie i około 500 grupowo, pomagając im w zmianie swoich relacji z kobietami na lepsze. Dlatego znam główne i najpopularniejsze przyczyny niepowodzeń w relacjach z kobietami. Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć, jakie błędy popełniasz, dzięki czemu w przyszłości będziesz mógł ich uniknąć. Poniżej znajdziesz listę najczęstszych powodów, które niszczą Twoje relacje z kobietami.

 

1. Nie podejmujesz akcji.

To mężczyzna powinien wykonać pierwszy krok. To facet powinien podejść do kobiety, to facet powinien prowadzić interakcję, to facet powinien wziąć kobietę na randkę, to facet powinien zaprosić kobietę do siebie, to facet powinien zacząć ją rozbierać.

Ty wykonujesz ruch pierwszy – zapamiętaj to. Kobiety chcą prawdziwych mężczyzn, a nie chłopców. Chcą facetów, którzy nie boją się sięgać po to na co mają ochotę. Chcą facetów odważnych, pewnych siebie. Chcą facetów, którzy będą silniejsi od nich samych.

Jeżeli mężczyzna boi się reakcji kobiety, jeżeli mężczyzna boi się okazać zainteresowania, natychmiast jest szufladkowany jako pipka. Jest to ogromny WYŁĄCZNIK dla kobiet.

Spójrz tylko na kobiety. Spójrz jak pięknie się ubierają, spójrz jak dbają o siebie. Spędzają po kilka godzin przed lustrem, zanim wyjdą na imprezę. Powiedzą Ci, że to robią dla siebie. Podświadomie jednak chodzi o to, że wtedy czują się piękne, czują się dobrze i robią to dla nas – facetów. Rolą kobiet jest kusić, rolą kobiet jest zwrócić naszą uwagę. Twoim zadaniem jest poddać się ich pięknu i działać. Twoim zadaniem jest wykonać pierwszy krok.

Bądź bezpośredni w stosunku do kobiet. Mów im, że Ci się podobają, doceniaj jak seksownie się ubierają, zapraszaj na randki, spotkania. Przytulaj je, całuj, rozgrzewaj do czerwoności. Przy tym wszystkim trzymaj się jednej zasady – to ja wykonuje pierwszy krok!

Jeżeli się podobasz kobiecie, to pamiętaj, że ona może mieć takie same wymówki co do okazania zainteresowania jak Ty. Kobietom nie wypada robić pierwszego kroku, dlatego jeżeli im się podobasz będą wysyłać oznaki seksualnego zainteresowania (świadomie i podświadomie). A te które mają wybór wśród facetów mogą nie zwracać na Ciebie uwagi dopóki Ty tego nie zrobisz.

 

2. Poznajesz zbyt mało kobiet.

Jedno z pierwszych pytań, które zadaje kursantom na szkoleniach. Do ilu kobiet podszedłeś w ostatnim miesiącu? Zazwyczaj słyszę odpowiedź: 0, rzadko się zdarza, że więcej.

Jeżeli nie poznajesz kobiet – nie ma możliwości, żebyś miał je w swoim życiu. Uwodzenie jest jak statystyka. Podejdziesz do dwudziestu kobiet, z czego pięć da Ci numer telefonu, z trzema się umówisz, a jedną będziesz się kochał. Uświadom sobie, że to jakie masz relacje z kobietami zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i od tego jak bardzo się do tego przyłożysz!

Naucz się poznawać kobiety w dzień oraz uwodzić kobiety w klubach! To bardzo przydatne umiejętności, dzięki którym zaczniesz mieć wybór wśród kobiet.

Wybór wśród kobiet wpływa z kolei na wszystkie inne aspekty Twojego życia – prace, relacje ze znajomymi, samoocenę, pewność siebie i wiele innych.

 

3. Nie dbasz o siebie.

Wielu facetów bierze się za poprawę swoich relacji z kobietami od złej strony. Czytają mnóstwo pseudo-poradników, które mieszają im w głowie zamiast zająć się rzeczami fundamentalnymi.

Jedną z nich jest Twój wizerunek. Jeżeli do tej pory tego nie zrobiłeś, zajmij się wszystkim co możesz poprawić. Sylwetka, fryzura, ubiór, uśmiech itp.

Nie przeceniaj znaczenia wyglądu. Tu chodzi po prostu o to żebyś czuł się pewniej. Zmiany w wyglądzie rozpoczynają szereg zmian w Twojej psychice. Lepiej wyglądasz → lepiej się czujesz → otrzymujesz lepsze reakcje od kobiet → zaczynasz wierzyć w siebie → Twoja pewność siebie rośnie → otrzymujesz jeszcze lepsze reakcje od kobiet i tak w kółko. To tzw. efekt kuli śnieżnej.

Wypisz na kartce co mógłbyś poprawić w swoim wyglądzie i zacznij nad tym pracować jak najszybciej. Efekty gwarantowane.

 

4. Próbujesz imponować kobietom.

Ten punkt czytaj szczególnie uważnie. Chce żebyś w jednej chwili całkowicie odrzucił koncept imponowania kobietom. Raz na zawsze.

Nigdy, przenigdy, nie próbuj imponować komukolwiek. Od małego uczy się Ciebie, że kobietę trzeba zdobyć. Prosty przykład – bajki dla dzieci. Gdzie bohater walczy o względy kobiety. Życie to nie bajka! W rzeczywistości działa to zupełnie inaczej.

Kobiety pragną faceta, który jest PONAD nimi. Faceta silniejszego niż one same. Faceta, który oferuje większą wartość. Naturalnym jest, że chcą wywindować swój status.

Z kolei kiedy próbujesz zaimponować, demonstrujesz niższą wartość. Zapamiętaj, że kiedykolwiek próbujesz zrobić wrażenie na dziewczynie, strzelasz sobie w stopę i tak naprawdę wypadasz gorzej.

Między innymi dlatego kobiety wg Ciebie nieatrakcyjne, zwracają na Ciebie uwagę, kiedy te które Ci się podobają są trudne do zdobycia. Zwyczajnie je przeceniasz, przez co zmieniasz swoje zachowanie, próbujesz imponować.

Z tego samego powodu wielu facetów zauważa, że kiedy są w związku, nagle zaczynają mieć większe powodzenie wśród kobiet. Dlaczego? Ponieważ nie próbują imponować kobietom, które poznają (dochodzi tu też rywalizacja z inną kobietą oraz to że zostałeś już wybrany przez jakąś kobietę co oznacza, że oferujesz wartość).

Uświadom sobie jedną rzecz, jeżeli kiedykolwiek próbujesz zaimponować kobiecie tzn. że uważasz się za mniej wartościową osobę od niej. Gdzieś głęboko w podświadomości masz przekonanie, że musisz zrobić coś więcej, pokazać się w lepszym świetle, żeby ją zdobyć. A ja Ci powiem coś zupełnie odwrotnego – TY WYSTARCZYSZ. Takim jakim jesteś.

Aby uwodzić kobiety nie potrzebujesz kwiatów, nie potrzebujesz szybkiego samochodu, nie potrzebujesz mieć pieniędzy, nie musisz ich obdarowywać prezentami, kwiatami, nie musisz być dla nich nawet miły. Nie potrzebujesz imponować żartami, inteligencją, statusem społecznym, znajomościami czy umiejętnościami. Nie musisz zgrywać bogacza, nie musisz być super pewny siebie, nie musisz opowiadać o sobie niestworzonych rzeczy. Wystarczy, że będziesz autentyczny. Zajrzysz w głąb siebie i wyciągniesz wszelkie swoje myśli, przekonania wartości i pokażesz je kobiecie.

Kobiet nie przyciąga to co robisz, to ile masz kasy, jak żyjesz, a to jak się przy Tobie czują. Odrzuć wszelkie próby zrobienia wrażenia na kobiecie. Zamiast tego spraw byś się dobrze bawił w jej towarzystwie – zgodnie z zasadą współodczuwania, ona będzie bawić się dobrze z Tobą.

 

5. Nie rozwijasz umiejętności przydatnych w relacjach z kobietami.

Empatia, umiejętność rozmowy, komunikacji, zdolności przywódcze, seksualne umiejętności, kreatywne myślenie i wiele wiele innych. To umiejętności, których jesteś w stanie się nauczyć, a ich wpływ na Twoje relacje z kobietami jest kolosalny.

Wyobraź sobie, że wchodząc do pomieszczenia pełnego ludzi, jesteś w stanie ocenić, którym kobietom się podobasz. Ze 100% dokładnością. Jakie możliwości by to otworzyło przed Tobą? Jak byś to wykorzystał?

Jeżeli do tej pory myślałeś, że nie da się nauczyć uwodzić kobiet – byłeś w błędzie. „To coś” nie jest czymś wrodzonym. To zespól umiejętności i cech charakteru wykształcony wraz doświadczeniem.

Można to porównać do nauki jazdy samochodem. Przede wszystkim na samym początku ktoś musi Ci wytłumaczyć jak go obsługiwać. Oczywiście za pierwszym razem czujesz się niepewnie i popełniasz sporo błędów. Z czasem jeździ Ci się coraz przyjemniej i łatwiej, a wszelkie czynności wykonujesz instynktownie - bez namysłu (nieświadomy poziom kompetencji).

Podobnie jest z uwodzeniem. Najpierw potrzebujesz zrozumieć jak to działa, a później zdobyć doświadczenie. Dlatego czytaj zgromadzone tutaj artykuły i wcielaj je w życie. Jeżeli chcesz zaoszczędzić swój czas, możesz się z nami spotkać i kompletnie zmienić swoje relacje z kobietami na szkoleniu Be Alpha Intensywny. Przeczytaj i podejmij decyzję. Warto.

Pozdrawiam,

Dawid

 
Automatyczne podejście

W Twoim otoczeniu z pewnością są kobiety którym się podobasz. Obojętnie czy jesteś w klubie czy idziesz ulicą warto nauczyć się rozpoznawać, którym kobietom przypadłeś do gustu. Tą umiejętność opisuję w osobnym dziale.

Ten akapit chciałbym poświęcić sposobie reagowania na oznaki zainteresowania, a raczej temu jak subtelne oznaki zainteresowania ze strony kobiety zamienić na gorącą interakcję. Kluczowe jest tutaj wyrobie sobie nawyku automatycznego podejścia tuż po dostrzeżeniu oznak zainteresowania, to najlepszy moment. Jeżeli będziesz zwlekał zbyt długo kobieta może zakwalifikować Cię jako cipę, przez co straci całe swoje zainteresowanie.

Tak naprawdę nie ma nic łatwiejszego niż podejść do kobiety, kiedy już wiesz, że jest zainteresowana. Pomyśl, że jej zachowanie – zabawa włosami, spojrzenia w Twoją stronę to komunikat wysłany w Twoja stronę. Komunikat, który brzmi „Spodobałeś mi się! A ja Tobie?”. Jedyne co musisz zrobić to wykonać ten pierwszy krok. Pamiętaj, że kobiecie nie wypada podejść do faceta, dlatego wszystko jest w Twoich rękach.

Abyś miał ułatwione zadanie przedstawię Ci kilka moich ulubionych sposobów podejścia po dostrzeżeniu oznak zainteresowania:

 

 1. Kiedy się mijamy w klubie chwytam ją za rękę i nie puszczam.
 2. Zwyczajnie pytam jak ma na imię.
 3. Podchodzę z komplementem.
 4. Pytam czy się znamy. Kiedy odpowiadają, że nie mówię: „no to się poznamy. Dawid”

 

To jest aż tak proste. Przetestuj!

 
Jak poznawać kobiety w dzień?

 

Poznawanie kobiet w dzień jest umiejętnością, która posiada bardzo mały procent mężczyzn. Wiele nawet tych najpiękniejszych kobiet, które poznawałem w ciągu swojego życia było mocno zszokowanych moim podejściem, często dowiadywałem się od nich, że nigdy albo bardzo rzadko zdarzało im się, żeby jakikolwiek facet w dzień podszedł w podobny sposób jak ja.

 

Za chwilę dowiesz się jak wygląda prosty schemat, który pomoże Ci skutecznie poznawać kobiety w ciągu dnia. Zaletą jest jego prostota. Gwarantuje Ci, że jeżeli się do niego zastosujesz będziesz miał (nie)przyzwoite efekty. Już przy pierwszym zastosowaniu go podczas tegorocznego Baltic Campa uczestnicy osiągnęli skuteczność w zbieraniu numerów na poziomie 20%, pomimo że były to ich pierwsze podejścia. Oczywiście nie jestem zwolennikiem popadania w schematy, chcę Ci jedynie zobrazować jak wygląda to u mnie i co daje efekty zarówno mnie jak i moim kursantom.

 

Pierwszym najważniejszym krokiem jest decyzja o podejściu. Na moich szkoleniach nie ma zasady trzech sekund, jestem zwolennikiem zasady: widzisz → idziesz. To bardzo ważne ze względu na to, że kiedy ruszysz natychmiast do kobiety, Twój umysł nie ma czasu na wytworzenie jakichkolwiek wymówek.

Dodatkowo nadal jesteś pod wpływem pierwszego impulsu, który dodaje sporo energii do interakcji. Pamiętaj o tym, to jest jeden z najbardziej istotnych elementów. Nie zaprzątaj sobie głowy tym co powiedzieć, a przekonasz się, że kiedy już jesteś obok kobiety wszystko zaczyna się dziać samo.

 

Drugim krokiem jest zwrócenie uwagi kobiety. Podchodząc CHCESZ mieć jej uwagę. Nie uwiedziesz kobiety, jeżeli ona nie jest skupiona na Tobie. Dlatego Twoje podejście powinno być mocne i zdecydowane, ale zarazem ze sporą dawką opanowania. U mnie to wygląda mniej więcej tak:

 

 • Hej, koleżanko! Zatrzymaj się na chwilę...
 • Hej dziewczyny! Zatrzymajcie się na chwilę...

Sam tekst nie jest aż tak ważny, jak subkomunikacja. Od pierwszych sekund swoją mową ciała musisz komunikować swoje zdecydowanie, męskość i opanowanie. To bardzo ważne.

 

Kiedy już mam uwagę kobiet, przechodzę do przedstawienia moich intencji. Zapamiętaj, że na ulicy wygląda to trochę inaczej niż w klubie. Często kobiety nie mają zbyt wiele czasu (łatwo to ocenić przed podejściem), dlatego Twoje wejście musi być mocne. Mówię przykładowo:

 

 • „Zauważyłem Cię jak przechodziłaś sobie obok i...chętnie Cię poznam ;-)”
 • „Podobasz mi się...”
 • „Chcę Cię porwać...” itp.

 

To tylko przykłady. Każde z podejść jest inne, nie popadajcie w schematy bo zaczniecie recytować te teksty jak wierszyki, co może Wam popsuć większość podejść. Zasada jest prosta, powiedzcie kobiecie po co przyszliście, dlaczego i czego od niej chcecie. Wszystko bezpośrednio. Nie ukrywajcie intencji, nie ukrywajcie, że Wam się podoba, nie udawajcie niezainteresowanych. Kobieta wie od początku dlaczego do niej podchodzicie...nie macie czego ukrywać :)

 

Następnie warto dowiedzieć się ile kobieta ma czasu. Czy możecie zabrać ją na randkę natychmiast czy może umówić się na inny termin. Pamiętajcie, że Waszym celem jest poznanie kobiety, a nie sam numer w sobie. Numer telefonu zbierajcie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy czujecie już luz w interakcji z kobietą i widzicie, że jest zainteresowana, ewentualnie gdy nie ma innego wyjścia (za kilka minut zaczyna pracę/egzamin etc.)

 

 • Jeżeli ma czas → idziecie na randkę
 • Jeżeli nie ma czasu → prowadzicie interakcję jak najdłużej → zbieracie numer

 

Zobacz jak to wszystko wygląda w praktyce w poniższym wideo:

 
Dlaczego kobieta nie odbiera telefonu?

Artykuł ten jest odpowiedzią na poniższego posta z forum:

Cytat:

Pomimo tylu sukcesów, zdobytych numerów, instant date'ów, z ŻADNĄ z tych dziewczyn nie udało mi się bliżej poznać... 70 % nie odbiera telefonu, reszta albo okazywała się tak naprawdę już przez kogoś zajęta, albo spoza mojego miasta albo jeszcze z innych powodów kontynuowanie znajomości okazywało się niemożliwe.

Czy Wy też tak macie ? że pomimo dobrej rozmowy, świetnego kontaktu z nowo poznaną dziewczyną, nie odbiera ona później telefonu ? Ok, raz, dwa czy tam pięć razy by się coś takiego zdarzyło to nie ma problemu, ale żeby cały czas ? Dziesiątki razy ? Już nawet odechciało mi się zagadywać bo w myślach mówię sobie "ok będzie super, ale i tak nie odbierzesz". Niby nie można się tak poddawać, ale ja już siedzę w tej bezsilności od paru miesięcy... Moje inner game dostało tak po d***e że nie wiem już co mam z tym robić dalej... Ostatnio nawet byłem na imprezie i WSZYSTKIE dziewczyny które mi się podobały były zajęte, albo później nie odbierały... Czy ktoś z Was przechodził już przez takie coś ? Czy naprawdę wszystko jest tylko kwestią szczęścia, że odwaga aż tak nie popłaca ?

 

Dlaczego tak się dzieje i jak temu zapobiegać?

Więcej…
 
Natychmiastowe randki

Czym jest instant date?

Instant date to nic innego jak natychmiastowa randka. To sytuacja, kiedy niemal natychmiast zabierasz kobietę do której podszedłeś, np. na kawę.

 

Dlaczego warto prowadzić interakcję w stronę natychmiastowej randki?

Natychmiastowa randka, na która bierzesz kobietę tuż po podejściu jest najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na nawiązanie emocjonującej znajomości w ciągu dnia. W przeciwieństwie do sytuacji, kiedy zbierasz numer od kobiety zaraz po krótkiej rozmowie, podczas natychmiastowej randki macie więcej czasu na poznanie się i sprawdzenie czy dobrze razem się czujecie, co znacząco wpływa na to czy kobieta odbierze telefon i umówi się na kolejne spotkanie. Sam przez pewien czas borykałem się z problemem nieodpisywania i nieodbierania telefonów przez kobiety od których zebrałem numer. Powód był prosty – zbyt krótkie interakcje. Zbierałem numery po 1-2 minutach znajomości, po czym czekałem kilka dni żeby zadzwonić czy napisać. Nie był to skuteczny sposób. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że kobieta kiedy podchodzisz jest często zszokowana, pozytywnie zaskoczona Twoja odwagą. Daje Ci numer pod wpływem impulsu, a kiedy minie dzień, a emocje opadną, zaczyna myśleć na zasadzie „ja tego faceta przecież w ogóle nie znam...nic o nim nie wiem...”. Dlatego tak ważne, aby doprowadzić interakcje jak najdalej już w dzień poznania, żebyś po powrocie nie był nieznajomym z ulicy, a ciekawym facetem.

 

Więcej…
 
Jak radzić sobie z rozstaniem?

Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie, że to już koniec. Pozbawienie siebie samego jakichkolwiek nadziei na powrót. Nie można żyć samymi nadziejami, w dłuższym czasie staje się to toksyczne, powoduje stagnacje, a trzeba iść do przodu i osiągać realne cele. Nie łudź się, że wróci, zostaw to wszystko za sobą. Pogodzenie się z końcem pomoże Ci i to bardzo szybko. Oznacza to dość myślenia o niej, o Was, zaczynasz zupełnie nowy etap w życiu. Lepszy etap. Pamiętaj, jeżeli masz jakieś nadzieje, że może się to jakoś wszystko ułoży, wyrzuć je z głowy natychmiast, musisz być na tyle konsekwentny, że nawet w sytuacji kiedy Ona Ci powie, że chce wrócić nie zgodzisz się na to. Ponowne wejście do tej samej rzeki może oznaczać chwile uniesienia po czym znowu te same problemy i to samo cierpienie przez które będziesz przechodził po raz kolejny. Toksyczny związek będzie nadal trwał i pożerał kolejne dni Twojego życia.

Zaraz po zerwaniu, kiedy wrócisz do domu, natychmiastowo usuń wszelkie rzeczy, które kojarzą Ci się z nią. Oznacza to usunięcie wszystkich zdjęć, jej prywatnych rzeczy, a także prezentów. Nie musisz ich wyrzucać, wystarczy, że schowasz je w trudno dostępne miejsce i nie pozwolisz sobie na to by po nie znowu sięgnąć. Ja jestem zwolennikiem pierwszego rozwiązania. Ma to zapobiec sytuacji, kiedy po raz kolejny popatrzysz na jej zdjęcie i będziesz wzdychał do niej myśląc o tym jak było zajebiście. Było i nie wróci, trzeba schować to głęboko w ciemnej piwnicy.

Więcej…
 
Pasja, a kobiety.

Pomyśl, ilu jest facetów bez żadnej pasji, których życie sprowadza się do pracy, czasem szkoły. Ich jedyną rozrywką jest pójść do baru napić się i z powrotem praca, szkoła itd.

Zawsze, gdy kobiety pytały się co robię w życiu, opowiadałem im nie o kierunku studiów czy pracy lecz o swojej pasji - tworzeniu muzyki, freestylu, nagrywaniu płyt . Opowiadałem o tym, że lubię grać koncerty, realizuję się w tym itd. Działało to na nie niesamowicie, zawsze były mile zaskoczone, ciekawiło je to. Wyczuwałem w nich zainteresowanie, mimo że często trafiałem na osoby które nie słuchały gatunku, który tworze. Sam fakt tego, że robię coś, co mnie interesuje i dążę do obranego celu, sposób w jaki o tym opowiadam oraz to jaką mam w tym determinację sprawiały, że moja atrakcyjność wzrastała w ich oczach kolosalnie.

Więcej…
 
Jak doprowadzić do seksu w trójkącie?

Teoretycznie jest to wyższa szkoła jazdy, jednak większość trójkątów, które miałem wychodziły totalnie spontanicznie, po prostu znalazłem się w odpowiednim miejscu i czasie. Jednak w tym artykule opisze jak bardzo dokładnie tworzyć okazje do zabawy z dwoma kobietami na raz.(...)

Więcej…
 
Strach przed podejściem

W poniższym artykule przedstawię zupełnie nowe możliwości i sposoby na radzenie sobie ze strachem i sposoby łamania oporów w podejściach do kobiet na ulicy. Jednak zanim to zrobię przedstawię wam najpierw szczegółowo waszego wroga, jakim jest strach i wyjaśnię, na jakiej zasadzie działa żebyście lepiej zrozumieli jak go zniszczyć. Artykuł ułożyłem w sposób, aby mogła odnaleźć się w nim osoba początkująca jak i osoba posiadająca już doświadczenie w łamaniu swoich barier społecznych. Polecam dla maksymalnej elastyczności testować wskazówki wychodząc samemu na ulice.

Strach z definicji:

Strach - jedna z podstawowych cech pierwotnych (nie tylko ludzka) mających swe źródło w instynkcie przetrwania.(...)

Więcej…