Section 1

Mauris mauris ante, blandit et, ultrices a, suscipit eget, quam. Integer ut neque. Vivamus nisi metus, molestie vel, gravida in, condimentum sit amet, nunc. Nam a nibh. Donec suscipit eros. Nam mi. Proin viverra leo ut odio. Curabitur malesuada. Vestibulum a velit eu ante scelerisque vulputate.

Praktyczne kursy uwodzenia

Intensywny Kurs Uwodzenia

Praktyczny trening nastawiony na pozyskanie umiejętności uwodzenia kobiet w dowolnym miejscu o dowolnej porze. Chcemy abyś po szkoleniu z sukcesem poznawał kobiety w kawiarniach, galeriach, na ulicy oraz w klubach. Podchodząc do nich w dowolnych sytuacjach.

 • Odzyskasz kontrolę nad tym, JAKIE kobiety pojawiają się w Twoim życiu
 • Dowiesz się JAK poznawać kobiety w dowolnych warunkach
 • NIGDY WIĘCEJ "Zostańmy przyjaciółmi"
 • Zaczniesz WIDZIEĆ kobiece oznaki zainteresowania
 • Opanujesz BŁYSKAWICZNE umawianie się z nieznajomymi kobietami na randki
 • Nauczysz się budować SEKSUALNE NAPIĘCIE
 • Poznanie kobiety i seks TEGO SAMEGO DNIA stanie się możliwe

Kurs Uwodzenia W Dzień

Stworzyliśmy to szkolenie, aby dać Ci możliwość kreowania nowych przygód i znajomości w zupełnie spontaniczny sposób w każdym miejscu i o każdej porze w ciągu dnia.

 • POKONASZ strach przed podejściem do nieznajomej
 • Poznasz SKUTECZNE sposoby rozpoczynania rozmowy
 • Dowiesz się o czym ROZMAWIAĆ z kobietą
 • Zaczniesz ZBIERAĆ numery telefonów
 • Dowiesz się jak zabierać nowopoznane kobiety na RANDKI

Kurs Uwodzenia w Klubach

Kurs podrywania skierowany do wszystkich tych, którzy mają dość samotnych powrotów z klubów i chcą zacząć skutecznie uwodzić kobiety na imprezach. Chcemy, abyś po szkoleniu szedł do klubu z pewnością, że dzięki nabytym umiejętnościom oraz temu kim się stałeś po szkoleniu, poznasz piękną i wartościową kobietę, bez najmniejszych problemów.

 • POZBĘDZIESZ się strachu przed podejściem
 • Dowiesz się jak podchodzić do grup
 • Nauczysz się PODNIECAĆ kobiety w tańcu
 • Będziesz potrafił rozróżnić, które kobiety przyszły do klubu po seks
 • Dowiesz się jak zabierać kobiety z klubu do domu oraz czego potrzebują, aby czuły się z tym w 100% komfortowo
 • Nauczysz się zapobiegać oraz przełamywać wszelkie opory przed seksem

Uwodzenie przez Internet

Inne
Konsultacje Skype/Email Pomoc w związku
Personal Shopping
Dobierz najlepsze szkolenie dla siebie:

  Część dzienna

 1. Atrakcyjność mężczyzny
 2. Pokonaj strach przed podejściem
 3. Sposoby rozpoczynania rozmowy
 4. Sposoby podejścia w ciągu dnia
 5. O czym rozmawiać z kobietami?
 6. Rozpoznawanie oznak zainteresowania
 7. Zbieranie numerów telefonu
 8. Szybkie randki
 9. Część klubowa

 10. Budowanie napięcia seksualnego
 11. Przełamywanie oporów przed seksem
 12. Podniecanie kobiet w tańcu
 13. Screening - rozpoznawanie, które kobiety przyszły do klubu po seks
 14. Dynamiki w grupach
 15. Zabieranie kobiet do domu

OD DAWIDA: W społeczeństwie panuje błędne przekonanie, że "z tym czymś trzeba się urodzić". Wynika to z tego, że przeciętny Kowalski kompletnie nie rozumie na czym polegają relacje interpersonalne. Zadam Ci kilka pytań: Czy gdybyś w końcu się przełamał i podchodził do większej ilości kobiet w skuteczniejszy sposób to czy miałbyś więcej randek? Czy jeżeli miałbyś więcej randek i wiedział dokładnie w jaki sposób je prowadzić to czy miałbyś częściej seks? Czy jeżeli miałbyś częściej seks z różnymi kobietami to czy pozytywnie by to wpłynęło na Twoje doświadczenie i umiejętności z kobietami? Czy gdybyś miał większe doświadczenie i umiejętności z kobietami to czułbyś się przy nich swobodniej i pewniej, a co za tym idzie był byś przez nie postrzegany jako atrakcyjniejszy mężczyzna? Czy gdybyś był postrzegany jako atrakcyjniejszy mężczyzna niż teraz jesteś to czy uwodzenie było by dla Ciebie łatwiejsze? Tak wygląda proces nauki uwodzenia. Zaczynasz poznawać więcej kobiet. Chodzisz na więcej randek Masz więcej seksu Czujesz się swobodniej z kobietami oraz lepiej je rozumiesz. Stajesz się w ich oczach atrakcyjniejszym facetem, dzięki czemu masz jeszcze więcej relacji i seksu. (proces się powtarza) Ten proces jednak nie jest taki prosty jak może się wydawać. Dopóki nie wiesz co jest skuteczne, w jaki sposób podchodzić do kobiet, o czym z nimi rozmawiać, jak się zachowywać to Twoja skuteczność będzie bardzo niska, jeżeli nie bliska zeru. Niska skuteczność często prowadzi do demotywacji i zniechęcenia, dlatego też wielu mężczyzn zwyczajnie nie podejmuje akcji wzdychając bezczynnie do kolejnej piękności, która przechodzi obok. Stworzyłem PRAKTYCZNY KURS UWODZENIA po to, aby dać Ci możliwość przejścia tego procesu w jak najkrótszym czasie, abyś mógł osiągnąć efekty, których niektórzy nie osiągają nigdy w życiu.

Section 1

Mauris mauris ante, blandit et, ultrices a, suscipit eget, quam. Integer ut neque. Vivamus nisi metus, molestie vel, gravida in, condimentum sit amet, nunc. Nam a nibh. Donec suscipit eros. Nam mi. Proin viverra leo ut odio. Curabitur malesuada. Vestibulum a velit eu ante scelerisque vulputate.