Nasza oferta

O ofercie

Nasza oferta to kompleksowy i uniwersalny plan przemiany. Zaprojektowany po to, aby każdy kursant, bez względu na to w którym momencie jest teraz, wyszedł z pod naszych skrzydeł odmieniony i przede wszystkim w pełni zadowolony ze swoich relacji z kobietami. Znajdziesz w niej 3 główne szkolenia: Be Alpha Intensywny, Uwodzenie w dzień oraz Uwodzenie w klubach. Dodatkowo, aby zmaksymalizować efekty każdego z poniższych szkoleń, możesz skorzystać z usług Personal Shoppera, co znacząco poprawi Twoją atrakcyjność.

 

Szkolenia Indywidualne

Be Alpha Intensywny (3 dni)

Be Alpha intensywny to nasz flagowy kurs uwodzenia. Trening trwa 3 dni, nastawiony jest na pozyskanie umiejętności nawiązywania znajomości z kobietami w dowolnym miejscu o dowolnej porze. Chcemy abyś po szkoleniu z sukcesem poznawał kobiety w kawiarniach, galeriach oraz na ulicy. Podchodząc do nich w dowolnych sytuacjach. Jest to pierwszy stworzony przez Be Alpha kurs podrywania i zarazem najskuteczniejszy w Polsce. Nikt jak do tej pory nie osiągnął tego co my, czyli 100% zadowolonych klientów na przestrzeni 3 lat.

Szczegółowy opis szkolenia

Opinie

 

Uwodzenie w Dzień (2 dni)

Stworzyliśmy to szkolenie, aby dać Ci możliwość. Możliwość kreowania nowych przygód i znajomości w zupełnie spontaniczny sposób w każdym miejscu i o każdej porze w ciągu dnia, w momentach, kiedy kobiety najmniej się tego spodziewają, kiedy są totalnie nieprzygotowane, co tylko dodaje magii i wspaniałych emocji do każdej interakcji.

Szczegółowy opis szkolenia

Opinie

 

Uwodzenie w klubach (2 noce)

Be Alpha Klubowy to

kurs podrywania

skierowany jest do wszystkich tych, którzy mają dość samotnych powrotów z klubów i chcą zacząć skutecznie poznawać ogromne ilości kobiet na imprezach. Chcemy, abyś po szkoleniu szedł na każdą imprezę z pewnością, że dzięki nabytym umiejętnościom oraz temu kim się stałeś po szkoleniu, poznasz piękną i wartościową kobietę, bez najmniejszych problemów.

Szczegółowy opis szkolenia

Opinie

 

Dodatkowe opcje szkoleniowe

Personal Shopping (1 dzień)

Podczas pierwszego kontaktu z kobietą, Twoja prezencja ma niebagatelny wpływ na skuteczność Twoich podejść. Dlatego warto zainwestować w ubrania i zwiększyć swoje szanse do maksimum. Dzięki temu robisz lepsze wrażenie na kobietach i otoczeniu. Nagle kobiety zaczynają wysyłać więcej oznak seksualnego zainteresowania w Twoją stronę, a obcowanie z nimi staje się przyjemniejsze.

Szczegółowy opis

Opinie

Indywidualny tok szkolenia

Oprócz powyższych szkoleń, możesz ustalić swój indywidualny tok kursu. Wystarczy, że napiszesz na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team