Opinie z naszych kursów uwodzenia - Be Alpha

Znalazłeś się w dziale z opiniami. Poniżej znajdziesz wszelkie wrażenia ze szkoleń jakie do nas napłynęły.

Po lewej stronie w menu możesz wybrać szkolenie z którego opinie Cię interesują.Kurs uwodzenia Poznań - Opinia
Opinie: Be Alpha Intensywny

27 - 29 Listopada kolejny raz przeprowadziliśmy kurs uwodzenia Be Alpha Intensywny w Poznaniu. Poniżej przedstawiam Ci opinię wideo nagraną po szkoleniu. Oprócz wrażeń kursanta zobaczysz też jak podrywał kobiety oraz jak radził sobie w tych sytuacjach. Wszystko na wideo z dźwiękiem. Kurs uwodzenia przeprowadzony było po angielsku także nie zapomnij włączyć napisów.

Data: 27 - 29 Listopada

Miejsce szkolenia: Poznań, Wielkopolskie

 
Kurs uwodzenia - Warszawa - Opinia Mariusza
Opinie: Be Alpha Intensywny

Posłuchaj Mariusza, uczestnika kursu uwodzenia w Warszawie który odpowiada na pytania:

  • Co zdecydowało, że zapisałeś się na kurs uwodzenia?
  • Jakie były kluczowe elementy szkolenia, które wpłynęły na Twój rozwój?
  • Jak oceniasz sposób przekazania wiedzy?
  • Co ciekawego wydarzyło się na szkoleniu?
  • O czym się przekonałeś na kursie?
  • Jak wyglądały Twoje relacje z kobietami przed szkoleniem?
  • Jak porównasz to co się działo przed szkoleniem do tego co się dzieje teraz, po szkoleniu?
  • Jak oceniasz podejście trenera do Ciebie?
  • Jak myślisz ile czasu zajęłoby Ci nauczenie się tego czego nauczyłeś się na kursie, gdybyś działał sam?

 
Jerzy - 52 lata
Opinie: Personal Shopping

Witaj,

W moim życiu były dotąd trzy przełomowe dni, o których myślałem, ze nigdy nie nastąpią: dzień, w którym mając trzydzieści lat i paniczny lęk przed wodą nauczyłem się pływać, dzień, w którym mając trzydzieści pięć lat i nikogo zmotoryzowanego w najbliższej rodzinie zrobiłem prawo jazdy i dzień, w którym mając pięćdziesiąt lat spotkałem Sylwię, która zmieniła moje podejście do wyglądu i ubierania się.

Dawidzie - DZIĘKUJĘ!! Bo gdyby nie Ty, to z pewnością nigdy nie zdecydowałbym się na spotkanie ze stylistą, a już na pewno nigdy nie spędziłbym całego dnia z najcudowniejszą kobietą świata – Sylwią.

Dzień, który zmienił wszystko zaczął się od przeglądu szafy i rozmowy o moim dotychczasowym stylu ubierania się. Diagnoza była jednoznaczna: jest tak źle, że każdy ruch w kierunku "uzdrowienia moje szafy" będzie krokiem na miarę pierwszego kroku człowieka na Księżycu Ruszyliśmy więc na zakupy. I z trzecią prędkością kosmiczną oderwaliśmy się od mojego stylizacyjnego dna. Sylwia zaplanowała wszystko niezwykle profesjonalnie. Ona jest jak genialny "gławnyj kanstruktor" od stylizacyjnych rakiet. Dzień wcześniej przeszła się po sklepach, do których zaprowadziła mnie w czasie zakupów. I wszystko starannie przemyślała. Przed zakupami zrobiła listę potrzebnych rzeczy i cały czas kontrolowała wydatki. Kupowaliśmy wszystko z rozmysłem i rozmachem równocześnie. Każdy kolejny zakup był strzałem w dziesiątkę: 4 piękne koszule, dobrze dobrane dżinsy, 2 fantastyczne swetry, kilka dodatków i wreszcie zimowy płaszcz, który przemienia mnie w eleganckiego człowieka sukcesu i przenosi dosłownie w inną rzeczywistość...

Pierwszy raz spotkałem kobietę, która z jednej strony za pieniądze dała mi więcej, niż ktokolwiek z miłości, a z drugiej zajęła się mną z tak wielkim zaangażowaniem, że gdybym czegoś takiego celowo szukał, chcąc za to komuś zapłacić, to nie znalazłbym. Dostałem bonusa, o którego pewno wielu się modli i ngdy nie otrzymuje... Sylwia spędziła ze mna dwanaście godzin i w KAŻDEJ MINUCIE zajmowała się tylko mną. Nawet wtedy, gdy ja, po dziesiątej godzinie współpracy, zrobiłem sobie przerwę, żeby odnieść rzeczy do samochodu, to ona biegła do kolejnego sklepu i gdy wracałem po kilku minutach, Sylwia dosłownie biegła do mnie i zaróżowiona z podniecenia wołała "Zgadnij, co dla Ciebie znalazłam!"...


 
Szkolenie podrywania - Warszawa - Opinia Mariusza
Opinie: Be Alpha Intensywny

Zdecydowałem się na kurs podrywania, ponieważ jestem już 0,5 roku w społeczności uwodzicieli i poza wiedzą teoretyczną dalej nici z praktyki.

Szczerze, nie wierzyłem że przez weekend mogę się tak bardzo zmienić, a tu niespodzianka w 3 dni przygody, zmieniłem swoje zachowania, przekonania w stosunku do kobiet. Szkolenie zaczęło się od krótkiego wstępu a później już tylko praktyka. Dawid powtarzał aby być być sobą, okazywać szczere intencje i nabrać większego dystansu i to naprawdę ułatwiało mi podchodzenie. Nie zawsze było łatwo, czasami musiałem swoje dostać po uszach, zwłaszcza w klubie kiedy nie mogłem się przełamać ale motywacja Dawida sprawiła że poczułem luz i podchodziłem do dziewczyn które mi się podobają.

Chodź od czasu szkolenia minęło zaledwie kilka dni, to już widzę radykalne zmiany w moim nastawieniu do kobiet oraz ogólnym podejściu do życia, biorę je w swoje ręce. Tak więc nie żałuję mojej decyzji wzięcia udziału w tym szkoleniu - ta inwestycja na pewno się zwróci. Pozdrawiam

 
Kurs Uwodzenia - Wrocław - Opinia Pawła
Opinie: Be Alpha Intensywny

Przez pierwsze 2 godziny szkolenia, rozmowa sprowadzała się do jednego...że to nie jest nic złego podchodzić do nieznajomych i pięknych kobiet, mówić im to co o nich myślę, nawet widząc je po raz pierwszy. Już po paru godzinach szkolenia nie miałem barier przed podchodzeniem do kobiet i mówieniem tego co się mi w nich podoba i dlaczego właśnie do nich podchodzę. Teraz jest to dla mnie coś naturalnego! Przed szkoleniem nigdy bym tego nie zrobił…

W szkoleniu najważniejsze jest przełamać własny strach przed podchodzeniem do kobiet, jeśli tego dokonasz, będziesz spotykał naprawdę interesujące cie kobiety!

Teraz po szkoleniu, jeśli widzę fajna dziewczynę nawiązuje z nią znajomość. Jeśli nie dasz sobie szansy teraz, nigdy więcej może się już ona nie powtórzyć! Poprawiły się moje relacje z kobietami i z innymi ludźmi, dzięki szkoleniu stałem się bardziej pewny siebie.

Szkolenie prowadzone była naprawdę profesjonalnie, trener od początku wiedział czego szukam i jakie kobiety mnie interesują.

Podsumowując bardzo intensywnie spędzony weekend. Kurs uwodzenia polecam wszystkim, których chcą uwierzyć w siebie i swoje możliwości uwodzenia kobiet.

Miejsce szkolenia: Wrocław, Dolnośląskie

 
Szkolenie Uwodzenia - Warszawa - Venom, prawnik, 26l.
Opinie: Be Alpha Intensywny

Impulsem do udziału w szkoleniu uwodzenia był niedawno zakończony związek, pomimo, że ja nie do końca tego chciałem.

Mimo, że nie było ich wiele to spotykałem się tylko z atrakcyjnymi kobietami, a sukces ten często był dziełem przypadku. Mimo, że swobodnie podchodziłem do dziewczyn w klubach to często towarzyszył temu stres i kilka głębszych :) Najważniejszym celem dla mnie było nauczenie siebie podchodzenia do kobiet w każdej, nawet codziennej sytuacji.

Po szkoleniu uwodzenia w Warszawie podchodzę do każdej kobiety, która mi się podoba, w dowolnej sytuacji (pub, autobus, ulica, galeria handlowa). Bez znaczenia jest czy laska idzie sama czy z kimś, rozmawia przez komórkę czy robi zakupy. To dla niej również jest bez znaczenia :)

Dawid zaczął od krótkiego wstępu teoretycznego, opowiedzenia o sobie i swoich doświadczeniach z kobietami. Większość szkolenia to działanie, do którego Dawid jak nikt inny potrafi zmotywować.

Podczas szkolenia przełamałem bariery. Podejście Dawida sprawia, że szkolenie jest głównie pracą nad sobą. Nie usłyszałem tam niczego o wkuwaniu durnych wzórów i wyuczonych tekstów, których rolą jest manipulacja kobiecym umysłem. Szkolenie to odkryło moje mocne strony i pokazało, że rzeczy, które dla mnie były "wyższą szkołą jazdy" są dostępne dla każdego faceta. To niesamowite, ale to co do tej pory wydawało się najbardziej stresującą sytuacją może być pełne luzu, szczerości i śmiechu. To niewiarygodne jak pozytywnie laski reagują na podejście, w którym po prostu przedstawiasz swoje intencje i mówisz wprost o co chodzi. Nie od dzisiaj wiadomo, że nieskrywane zainteresowanie to najlepszy afrodyzjak!

Dodatkowo, poprzez przedstawienie swoich doświadczeń Dawid przekazuje kilka ciekawych tematów, jak laski reagują w różnych sytuacjach, co tak na serio je kręci oraz w jaki sposób możesz w interesujący sposób urozmaicić relacje z nimi.

Szkolenie z pewnością polecam innym. Daje dużego powera do działania, przede wszystkim odkrywa mocne strony i likwiduje bariery.

 
Filip
Opinie: Pick Up Quest

Ja nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego żadne kary, ani dodatkowa zewnętrzna motywacja na mnie nie działały przez ostatnie trzy miesiące, a samo wyjście z chłopakami (Krzysiek, Tomek i Fighter) i atmosfera sprawiły, że byłem w stanie bez problemu podchodzić do lasek. Chętnie bym się dowiedział, jak wywołać to u siebie na co dzień :)

 
Piotrek
Opinie: Uwodzenie w klubach

Wiek: 33 lata
Stan cywilny: nieszczęśliwie żonaty
Znaki szczególne: mocno łysiejący

Decydując się na szkolenie u Dawida możesz narobić sobie sporo kłopotów. Mogą to być jednak również najlepiej wydane pieniądze w Twoim życiu. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego podejścia do życia. To czego uczy Dawid to bardzo prosta wiedza, zero niepotrzebnego ściemniania, zero wymyślnych technik. To bardzo, bardzo skuteczna wiedza, dzięki której w ciągu dwóch dni szkolenia poznałem więcej kobiet niż w ciągu dwóch lat łażenia samemu po klubach. A wszystko to w niezwykle miłej, przyjacielskiej atmosferze. Jeśli trafiłeś na stronę Dawida, to zapewne zastanawiasz się nad kupnem kursu uwodzenia lub wyborem trenera. Możesz sobie darować. Nie ma się nad czym dalej zastanawiać.

 

 
Szkolenie Uwodzenia - Poznań - Łukasz
Opinie: Be Alpha Uwodzenie w dzień

Jestem po szkoleniu uwodzenia Be Alpha Uwodzenie w dzień. Wybrałem dodatkowo opcję stylizacji na dzień przed szkoleniem. Edyta jest naprawdę spoko i ma fajny gust jeśli chodzi o ubrania. Samo szkolenie uwodzenia pomogło mi przezwyciężyć strach i przełamać bariery, które utrudniają mi życie. Dwa dni coachingu zakończyło się bardzo przyjemną, prawie trzygodzinną randką z kobietą, która poznałem wcześniej na ulicy :) Nie stałem się Casanovą - jeszcze nie ;) David otworzył mi furtkę do zajebistego świata i zamierzam dalej iść tą drogą :)


[Dosłane kilka dni po szkoleniu]

Siemanko

Zaliczyłem dzisiaj dwa podejścia, obydwa z kobietami, które mi się spodobały, przy czym drugie zakończone randką w kawiarni, mimo to, że laska miała chłopaka, a właściwie to narzeczonego :) Na pewno miała faceta, bo sam go widziałem po naszym pożegnaniu. Rozmawialiśmy, a przy końcówce spotkania widziałem jej rozdarcie. Było to niesamowite. Wiem, że gdybym dalej drążył temat to spotkałaby się ze mną po raz drugi. Było to niesamowite uczucie. Zaraz potem pojechałem pogadać ze swoją byłą (tą, z którą byłem pięć lat), bo pisała mi ostatnio SMS. Ostatecznie powiedziałem jej, że między nami nigdy nic nie będzie. Chciałem aby doskonale zdawała sobie z tego sprawę. Domyślam się, że zabolało ją to cholernie, ale nic chyba w moim przekonaniu nie mogłem lepszego zrobić. Wiele rzeczy widzę jaśniej, podejmuje normalne decyzje i czuję się z tym mega dobrze. Najlepsze jest to, że jestem cały czas szczery i mówię to co mi przyjdzie do głowy. Mój kontakt z kobietami, a właściwie to ze wszystkimi ludźmi jest o niebo lepszy. A będzie jeszcze lepszy :) W czwartek namówię tą ze sklepu aby przyszła na imprezę w piątek.

Dawid, mega Ci dziękuję. Pokazałeś mi rzecz, która jest tak prosta i tak zajebista, że aż brak mi słów. Jaram się tym strasznie.

Pozdro!

 
Kurs Uwodzenia - Katowice - Opinia Marcina
Opinie: Be Alpha Intensywny

Szkolenie trwało 3 dni i 2 noce jak nazwa wskazuję szkolenie intensywne i takie właśnie było. Od pierwszej chwili można było zauważyć, że Dawid traktuje swoich kursantów jak dobrych kumpli. Chwilę pogadaliśmy i zaczęliśmy działać w terenie. Przez pierwsze 2 godziny nie mogłem przełamać swoich przekonań, ale dzięki Dawidowi, który mnie motywował wziąłem się do ciężkiej pracy i po 2 godzinach już bez problemu podchodziłem do lasek, które mi się podobały, nawet tego dnia z zapoznaną laską udałem się na tzw. "szybką randkę".

Ogólnie można by było dużo opisywać to co się działo na szkoleniu. Dawid przede wszystkim złamał wszystkie moje przekonania co do lasek, dał mi dużo energii, pozytywnej energii, wiele rad i wskazówek jak się zachowywać w danych sytuacjach. Polecam szkolenie wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie z kobietami. Od mojego szkolenia minęło kilka tygodni i w ciągu tego czasu moje życie się zmieniło.

Teraz bez problemu podchodzę do lasek, które mi się podobają i nie mam problemu żeby z nimi porozmawiać na wszelaki temat. Wszystkimi polecam szkolenie i jeszcze raz DAWID wielkie dzięki :)

Kurs uwodzenia: Be Alpha Intensywny

Miejsce: Katowice, Śląskie

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5
Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team