Oto Metoda, która pomaga Normalnym Facetom tworzyć Niewiarygodne Relacje z Nieprzeciętnymi Kobietami

Skrajnie praktyczny kurs uwodzenia zaprojektowany, abyś ominął całą zgadywankę i skrócił swoją drogę do celu o całe lata. Nigdy więcej „lubię Cię, ale jako przyjaciela” czy spotykania się z kobietami, którym przypadkiem się spodobałeś. Odzyskaj kontrolę nad tym, co dzieje się z Twoimi relacjami!

Media o nas


Uwodzenie to zestaw umiejętności, które możesz opanować. Ani nasi trenerzy, ani żaden z przeszkolonych przez wszystkie lata kursantów nie urodzili się naznaczeni “talentem”, ale każdy z nich był w stanie się tego nauczyć. Poznasz więcej kobiet przez jeden weekend, niż przeciętny facet przez całe swoje życie. Bierzemy się za uporządkowanie tej sfery Twojego życia TERAZ…

Trener

 • Festiwal BOSS 2012

Dawid

Trener

Od 2008 roku zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu uwodzenia kobiet i budowania relacji. Prowadzi zarówno warsztaty grupowe, jak również (zdecydowanie chętniej) treningi indywidualne.

Skupia się na uczeniu jak najbardziej naturalnego podejścia do relacji. Poza przekazywaniem wiedzy, dba o to aby każdy jego kursant wytworzył własny styl, który pozwala prezentować indywidualną osobowość.

OD DAWIDA:

Przejdźmy do rzeczy…

Cel tego programu jest prosty: dać Ci sprawdzoną wiedzę, mnóstwo doświadczenia i nauczyć Cię świetnie radzić sobie z kobietami w 3 dni.

Kursanci wchodzą pierwszego dnia z umiejętnościami na dowolnym poziomie i wychodzą trzeciego dnia z potężnym progresem i wiedzą.

W jaki sposób jesteśmy w stanie uzyskiwać tak mocne efekty tak szybko?

 1. Otrzymujesz maksymalną ilość praktyki w kawiarniach, centrach handlowych oraz na ulicy
 2. Dostajesz na bieżąco kolejne porcje wiedzy i informację zwrotną, żeby Twoje postępy były szybkie i trwałe
 3. Trener jest przez cały czas przy Tobie: obserwuje, prezentuje, daje rady
 4. Jesteś wyposażony w mikro podsłuch, dzięki czemu korygujemy Twoje zachowanie z niespotykaną precyzją (nikt inny jeszcze nie korzysta z tej technologii w Polsce)
 5. Szkolenie jest zbudowane ze sprawdzonego zestawu zadań, żebyś miał pewność, że poradzisz sobie w każdej sytuacji i na każdym etapie

Program jest skonstruowany tak, że nawet jeśli nigdy dotąd nie poznawałeś zupełnie obcych kobiet w ciągu dnia, to i tak będziesz czuł się z tym komfortowo.

Nie sądziłem że można zmienić kogoś w 3 dni! Szczerze? Miałem racje...wystarczył jeden dzień, a moje myślenie już było inne. Szkolenie to masa podejść z niewielką ilością teorii. To co zostało mi pokazane, a następnie ja robiłem było niewyobrażalne. Wiem, że nie muszę oszukiwać kobiet i rzucać głupich tekstów, teraz jestem sobą, a one mnie takiego pragną! To jest dopiero szkolenie! Zmiana Twojego myślenia i poglądów na wszelkie sprawy potrafi zmienić, a nie jakaś dziwne techniki. Jeżeli nie pracujesz nad sobą to nawet z techniką nie masz za wielkich szans, a tu zostałem otworzony na życie i zobaczyłem co na prawdę trzeba robić, a było to tak proste i oczywiste że teraz żyć człowiekowi się chce. :) Nie zmieniło się tylko moje podejście do kobiet, ale także każdy aspekt mojego życia. Nie boje się już kobiet bo tak naprawdę to są małe króliczki które chciało by się tylko przytulić. ;) Jestem ogromnie zaskoczony skutecznością szkolenia i tym jaki wpływ ma na moje życie! Stało się ono przyjemne, pełne pozytywnych emocji i prawdziwej szczerości. Nie boje się już powiedzieć swojego zdania i wyrazić uczuć które są we mnie. To teraz jest piękne nie śmieszne jak kiedyś... ;)

Dawid, Białystok ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Czy Ty również popełniasz te błędy z kobietami?

Faceci popełniają FATALNE BŁĘDY w kontaktach z kobietami! Tym samym niszcząc swoje życie uczuciowe i seksualne. Jeśli któreś z nich dotyczą Ciebie – nie przejmuj się, wiemy w jaki sposób nauczyć Cię wszystkiego, krok po kroku.

 • Strach przed poznawaniem kobiet i odrzuceniem. Znasz paraliżujące uczucie, kiedy próbujesz „w końcu wykonać ruch”? Dzięki wytrenowaniu nowych zachowań możesz nie tylko się go pozbyć, ale wręcz ekscytować się na myśl o każdym etapie uwodzenia.
 • Nie wiesz co powiedzieć? Czyli tzw. pustka w głowie. Faceci, którzy mają powodzenie wśród kobiet, wiedzą jak rozmawiać z kobietami. Jeżeli Cię to dotyczy, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość, ponieważ ten problem jest bardzo łatwy do rozwiązania przy pomocy kilku technik.
 • Robienie z siebie głupka w oczach kobiet. Uważaj: nieudolne próby podrywu naprawdę bawią kobiety. Nauczysz się jak odrzucić próby imponowania i dzięki naturalności wzbudzać pożądanie już od pierwszych sekund. Tak, żeby to one uganiały się za Tobą.
 • Zachowując się jak przyjaciel, zostaniesz jej przyjacielem. Kobiety nie sypiają z facetami, których „naprawdę lubią”. Wystarczy, żebyś wiedział jakich zachowań unikać, a nigdy więcej nie zdarzy Ci się zostać „przyjacielem” kobiety, z którą chcesz tworzyć coś innego.
 • Nie masz pojęcia ile kobiet już straciłeś, bo nie rozpoznałeś ich oznak zainteresowania. Czasem kobiety są zainteresowane Tobą (czytaj: seksem z Tobą) już od początku interakcji. Często dopiero z upływem kolejnych minut czy godzin są gotowe. Dostaniesz pełny dostęp do naszego doświadczenia i nauczysz się odczytywać te sygnały.
 • Jak komunikować się z kobietami dzięki dotykowi i emocjom, zamiast nieudolnych prób „rzeczowej rozmowy”. Niewielu facetów potrafi wzbudzić w kobietach emocje, których pragną i dotykać ich tak, jak zawsze marzyły. Dlatego ci faceci są dla nich tak cenni. Kiedy posiądziesz te umiejętności, otworzy się przed Tobą świat całkiem nowych możliwości.
 • Nigdy więcej błagania o seks. Społeczeństwo usiłuje wmówić nam, że mężczyźni chcą seksu cały czas, a kobiety nigdy. Uwierz, kobiety marzą o dobrym seksie nie rzadziej od Ciebie – jeśli pokażesz, że możesz go dać, jej pragnienia mogą naprawdę przerosnąć Twoje oczekiwania.
 • Nie musisz czekać z seksem aż „lepiej się poznacie”. Możesz sobie wyobrazić pójście do łóżka z atrakcyjną i wartościową kobietą jeszcze tego samego dnia, kiedy ją poznałeś? Nie jest to możliwe zawsze i wszędzie, ale nasze szkolenia są tak skuteczne, że kursanci potrafią doprowadzić do takich sytuacji jeszcze w trakcie treningu.

Zobacz, jak krok po kroku przeprowadzimy Cię od Twojego pierwszego podejścia do ostatnich szlifów.

Zapomnij wszystko, co wiesz o uwodzeniu, randkach i związkach, ponieważ jeżeli jeszcze nie osiągnąłeś sukcesu to jest to błędne. Daj nam trzy dni a zmienimy Twoje życie towarzyskie raz na zawsze.

Żeby być naprawdę dobrym z kobietami, potrzebujesz treningu. Naprawdę dużo treningu. I tego możesz się spodziewać na szkoleniu.

Be Alpha Intensywny jest szkoleniem, które daje Ci maksymalną ilość praktyki. Szanujemy Twój czas i nie będziemy marnować go na przekazywanie suchej teorii. Całą wiedzę rozbijamy na małe porcje, które dostajesz w trakcie treningu i przechodzimy dalej, jak tylko w pełni opanujesz nową umiejętność.

A wszystko to dopasowane indywidualnie do Ciebie.

Możesz zaufać wieloletniemu doświadczeniu Be Alpha we wprowadzaniu GIGANTYCZNYCH zmian w relacje z kobietami – bez względu na wiek, wygląd czy status kursantów.

Mówili o nas między innymi w...

czwórka logologo naj logo wprost

logo radio wawa logo studente

Wywiad Dla RodinTV

W poniedziałek, gdy już ochłonąłem po wszystkim zauważyłem, że jestem bardzo wyluzowany i mam bardzo pozytywne nastawienie do ludzi. Nic mnie nie denerwuje, zrobiłem się pewny siebie, a kobiety to widzą i same uśmiechają się do mnie. W pracy jak najbardziej pozytywnie, nic w ogóle mnie nie stresuje, a praca sprawia mi wielką przyjemność. Do tego ciągle piszą do mnie piękne kobiety...Sam się zastanawiam, jak tak można zmienić człowieka w dwa dni? A jednak ogromne doświadczenie trenera robi swoje. Sądzę, że Dawid nadaje się na świetnego psychologa, także można bardzo dużo się nauczyć. Do tego uważam, że można całkowicie mu zaufać bo powiedział, że mam u niego jeszcze ten jeden dzień, którego nie wykorzystałem. Pewnie, że skorzystam! Dziękuję bardzo za to co zrobiłeś ze mną i dla mnie!

Tomasz, 29 lat

Czy uwodzenia da się nauczyć?

OD DAWIDA: W społeczeństwie panuje błędne przekonanie, że "z tym czymś trzeba się urodzić". Wynika to z tego, że przeciętny Kowalski kompletnie nie rozumie na czym polegają relacje interpersonalne.

Zadam Ci kilka pytań:

 • Czy gdybyś w końcu się przełamał i podchodził do większej ilości kobiet w skuteczniejszy sposób to czy miałbyś więcej randek?
 • Czy jeżeli miałbyś więcej randek i wiedział dokładnie w jaki sposób je prowadzić to czy miałbyś częściej seks?
 • Czy jeżeli miałbyś częściej seks z różnymi kobietami to czy pozytywnie by to wpłynęło na Twoje doświadczenie i umiejętności z kobietami?
 • Czy gdybyś miał większe doświadczenie i umiejętności z kobietami to czułbyś się przy nich swobodniej i pewniej, a co za tym idzie był byś przez nie postrzegany jako atrakcyjniejszy mężczyzna?
 • Czy gdybyś był postrzegany jako atrakcyjniejszy mężczyzna niż teraz jesteś to czy uwodzenie było by dla Ciebie łatwiejsze?

Tak wygląda proces nauki uwodzenia.

 1. Zaczynasz poznawać więcej kobiet.
 2. Chodzisz na więcej randek
 3. Masz więcej seksu
 4. Czujesz się swobodniej z kobietami oraz lepiej je rozumiesz.
 5. Stajesz się w ich oczach atrakcyjniejszym facetem, dzięki czemu masz jeszcze więcej relacji i seksu. (proces się powtarza)

Ten proces jednak nie jest taki prosty jak może się wydawać. Dopóki nie wiesz co jest skuteczne, w jaki sposób podchodzić do kobiet, o czym z nimi rozmawiać, jak się zachowywać to Twoja skuteczność będzie bardzo niska, jeżeli nie bliska zeru. Niska skuteczność często prowadzi do demotywacji i zniechęcenia, dlatego też wielu mężczyzn zwyczajnie nie podejmuje akcji wzdychając bezczynnie do kolejnej piękności, która przechodzi obok.

Stworzyłem PRAKTYCZNY KURS UWODZENIA po to, aby dać Ci możliwość przejścia tego procesu w jak najkrótszym czasie, abyś mógł osiągnąć efekty, których niektórzy nie osiągają nigdy w życiu.

Czego dokładnie się nauczysz?

Oczywiście dokładny plan kursu uwodzenia zmienia się w zależności od uczestnika. Zależnie od Twojego poziomu, obszaru zainteresowania, braków i własnych celów, zbudujemy trening tak, abyś wyszedł z niego lata bliżej Twojego prywatnego ideału.

Da się jednak określić pewne dziedziny, w obrębie których przygotowujemy dla Ciebie wiedzę i ćwiczenia. Nie wszystkie muszą się pojawiać na każdym szkoleniu – pomyśl o nich raczej jak o elementach układanki. Twojej układanki, którą możemy pomóc Ci poskładać tak, jak pomogliśmy już wielu facetom poskładać ich własne.

 • Odzyskasz kontrolę nad tym, JAKIE kobiety pojawiają się w Twoim życiu

Jeśli masz w sobie jakąś nieśmiałość i zdarza Ci się zawahać przed podejściem do kobiety w dowolnym środowisku, to zbudujemy Twoją trwałą pewność siebie. Koniec z poznawaniem kobiet „jakie akurat się przytrafią” albo przez znajomych. Zaczniesz sam wybierać.

 • Dowiesz się JAK poznawać kobiety w dowolnych warunkach

Najczęściej masz okazję spotkać kobiety, które Cię interesują w najmniej spodziewanym momencie. Dowiesz się od strony technicznej, jak naturalnie nawiązać z nimi kontakt, abyś mógł prowadzić dalej znajomość jak chcesz.

Nie ma tu żadnej zaawansowanej technologii – po prostu dopasowanie do Twojej osobowości prostych reguł, o których nie miał Ci kto dotąd powiedzieć.

 • Nauczysz się tworzyć NIEODPARTĄ atrakcyjność

Dowiesz się, co pociąga kobiety w mężczyznach (naprawdę, a nie według „poradników”) oraz nauczysz się jak eksponować odpowiednie cechy. Zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób niektórym facetom udaje się wywoływać w kobietach fascynację w mgnieniu oka? My wiemy ;)

 • Zrozumiesz PRZEPAŚĆ, jaka dzieli „kolegów” od „kochanków”

Jeśli kiedykolwiek usłyszałeś historyjkę o „rujnowaniu przyjaźni”, „zostawaniu przyjaciółmi” i „lubieniu jako kolegę” albo coś podobnego, to znajdujesz się lata świetlne od jej fantazji seksualnych. Nauczysz się, jakie zachowania decydują o tym, czy w ogóle jesteś brany pod uwagę jako obiekt seksualny – i będziesz mógł sam określać, dokąd zmierzają Twoje relacje z kobietami.

 • Zaczniesz WIDZIEĆ kobiece oznaki zainteresowania

Kobiety komunikują zainteresowanie danym mężczyzną nieświadomie - za pomocą niewerbalnego kodu. Rzadko zdarza im się mówić „wiesz co, fajnie się gada. Zapisz mój numer na przyszłość, a teraz chodźmy do mnie”. Też uważamy to za wielką stratę, jednak dzięki naszemu doświadczeniu, już w pierwszym dniu będziesz w stanie precyzyjnie ocenić, które kobiety są Tobą seksualnie zainteresowane, niekiedy bez zamiany nawet słowa z nimi. To tylko kolejne pole, na którym możesz wyróżnić się na tle innych facetów – i zbierać efekty. Szybko.

 • Nauczysz się dotykać kobietę tak, jak jest dotykana w jej FANTAZJACH

… co nieprawdopodobnie zbliży Cię do realizacji Twoich fantazji. Dotyk jest bardzo pierwotną formą kontaktu z drugim człowiekiem. Dzięki temu wywołuje szczególnie szybkie i intensywne efekty. Te techniki pozwoliły wielu naszym kursantom całować się z nowo poznanymi kobietami w kilkadziesiąt sekund po podejściu.

 • Zaczniesz WYWOŁYWAĆ prawdziwą, potężną „chemię”

Pewnie słyszałeś, że „to” albo jest między dwoma osobami, albo nie. Nieprawda. Możesz się nauczyć wywoływać „to”. Raz za razem.

 • Będziesz dawał kobiecie EMOCJE, którym nie będzie mogła się oprzeć

Emocje, które będą ją przyciągać, obezwładniać i po które zawsze będzie chciała wracać.

 • Opanujesz BŁYSKAWICZNE umawianie się z kobietami na randki

I nie, nie mamy na myśli szybkiej wymiany numerów. Jak iść z kobietą na spotkanie jeszcze tego samego dnia, a przeważnie – od razu. Jakby to było, gdybyś mógł np. przyjeżdżając do nowego miasta natychmiast zacząć umawiać się z atrakcyjnymi kobietami?

 • Będziesz zapobiegał i łamał OSTATNIE opory przed seksem

Fajnie jest umieć nadać znajomości niesamowite tempo, ale kiedy sprawy posuwają się naprawdę szybko, mogą zacząć się opory. Potrzebujesz konkretnych metod, aby tego uniknąć. A nawet jeśli już się pojawią, możesz się ich pozbywać. Mamy do tego mały arsenał.

 • Poznanie kobiety i seks TEGO SAMEGO DNIA stanie się możliwe

Jeśli to dla Ciebie coś nowego, to może brzmieć dość niesamowicie. Mówiąc szczerze, zastanawialiśmy się czy pisać o tym aż tak bardzo wprost, bo może to brzmieć „trochę” nieprawdopodobnie. Jednak sam sprawdź relację jednego z naszych kursantów:

(...) Umówiłem się z nią przed galerią.(...) Ma ostatni autobus więc się nie spotka, chyba że by miała gdzie przenocować. Od razu powiedziałem: "U mnie!". Trochę się zmieszała, ale powiedziała ok. Czułem, że coś jest nie tak. Że może nie przyjść. Nagle telefon, że już jest.(...)Od groma wspólnych pasjonujących tematów. Co jakiś czas mi się wcinała: "właśnie to miałam powiedzieć!". Czułem, że zajebiście się dogadujemy. (...) Robiło się zimno, więc zaproponowałem, żebyśmy się przenieśli z ogródka do środka knajpy. Sama zaproponowała, żebyśmy już poszli do mnie. Zgodziłem się bez wahania. Jak byliśmy już u mnie, siedzieliśmy sobie na łóżku i jeszcze trochę rozmawialiśmy. W pewnym momencie przestałem mówić, tylko patrzyłem się namiętnie na jej oczy i usta. Powoli zbliżyłem się do niej i zaczęliśmy się całować. Położyliśmy się, zacząłem ją rozbierać i pieścić. Musiałem być cierpliwy bo było trochę LMRów (ostatnich oporów przed seksem). Dalej było po prostu zajebiście...

Przemek, programista, 24 lata
 • Nauczysz się budować związki z wieloma kobietami

Powiedzmy sobie to wprost – nie w każdej chwili w życiu masz akurat ochotę na monogamiczny związek, z głębokim zaangażowaniem emocjonalnym. I dopóki umiesz przekazać to kobiecie tak, że jej się to podoba – to wszystko w porządku.

Poznasz zasady, dzięki którym będziesz w stanie tworzyć relacje z wieloma kobietami naraz - przy pełnej szczerości i akceptacji wszystkich stron.

Jak wygląda szkolenie?

Etap I: Przed szkoleniem

 • Ankieta

  Kontaktujemy się z Tobą oraz wysyłamy ankietę, aby określić Twój poziom i dopasować program szkolenia. Dzięki temu bez względu na to, z czym przychodzisz osiągniesz maksymalny możliwy postęp oraz w trakcie szkolenia 100% czasu zainwestujemy w Twój rozwój.

 • Materiały

  Na podstawie wypełnionej ankiety otrzymujesz artykuły oraz wideo z którymi zapoznasz się jeszcze przed szkoleniem.

 • Personal Shopping*

  Przed szkoleniem masz możliwość wzięcia udziału w indywidualnej stylizacji wizualnej. Więcej informacji niżej.

Etap II: W trakcie szkolenia

 • Trening w dzień i w nocy

  Uczymy Cię poznawać kobiety w kawiarniach, centrach handlowych, na ulicy… wszędzie, gdzie tylko możesz je spotkać. Pomiędzy wykonywanymi przez Ciebie specjalnie skonstruowanymi zadaniami, dostajesz niezbędną wiedzę, informację zwrotną i prezentację konkretnych umiejętności ze strony trenera.

 • Mikro podsłuch

  Jesteś wyposażony w mikrofon, dzięki któremu wyraźnie słyszymy o czym rozmawiasz z kobietami. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyłapać najmniejsze błędy i natychmiast je poprawić. Gdybyśmy nie posiadali tego sprzętu, część istotnych informacji mogłaby nam umknąć. Aktualnie jesteśmy jedyną szkołą używającą tak zaawansowanych urządzeń podczas szkoleń.

Etap III: Po szkoleniu

 • Dodatkowe materiały

  W trakcie szkolenia zbiera się mnóstwo wiedzy. Jeśli będziesz potrzebował zabrać ze sobą notatki ze szkolenia, przygotujemy dla Ciebie indywidualny skrypt.

 • Kontakt z trenerem

  Po szkoleniu otrzymujesz prywatny numer telefonu trenera, e-mail czy dowolną wybraną przez Ciebie formę kontaktu. Żadnego "3 darmowe konsultacje”. Jeśli kiedykolwiek napotkasz na nową sytuację albo dzięki własnemu rozwojowi napotkasz na problemy, o których wcześniej nawet nie pomyślałeś (bywa, że kursanci przed szkoleniem nie wiedzą jak zagadać, a po kilku miesiącach dopytują się o szczegóły prowadzenia otwartych związków poligamicznych czy logistykę seksu z kobietami poznawanymi w środku dnia) , trener służy Ci radą.

Gdzie, kiedy?

Kursy uwodzenia, ze względu na ilość ludzi na ulicach, odbywają się przeważnie w weekend. Z tego samego względu proponujemy największe miasta Polski (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Białystok, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice).

Konkretne miejsce i termin szkolenia zależą od Ciebie. Zapisując się podajesz nam informację gdzie i kiedy chcesz odbyć szkolenie, a my dopasowujemy się do Twoich potrzeb.

Oto nasza propozycja dla Ciebie:

Osobisty trening jest niezwykle cenny i naprawdę często słyszymy od kursantów, że powinien kosztować przynajmniej 8-10 tys. złotych i upychać na warsztatach po kilku - kilkunastu kursantów.

Zastanów się, czy TY byłbyś skłonny zapłacić 10 tys. zł żeby załatwić ten temat?

Cóż, powinieneś. Faceci spędzają całe życie próbując zarabiać i wydawać coraz więcej, żeby zaimponować kobietom – bezskutecznie.

Sam wydałem o wiele więcej czasu i pieniędzy, żeby zdobywać te umiejętności po kawałku, często trafiając w ślepe uliczki, zanim udało mi się zebrać razem wszystko to, co działa i móc Ci to zaoferować tu i teraz.

Osobisty trener w dowolnej innej dziedzinie kosztuje więcej.

Personal Shopper (który nie da Ci tego, co oferowany przez nas, bo nie skupi się na Twoich konkretnych potrzebach podniesienia atrakcyjności w oczach kobiet) kosztowałby więcej.

Spędzenie życia nad książkami i DVD mającymi nauczyć Cię choćby pewności siebie kosztowałyby więcej.

Więc na pewno dostajesz coś wartego o wiele więcej.

Dlatego jeśli naprawdę pragniesz zmiany, za 5600 zł trener wraz z naszym sprawdzonym programem będzie do Twojej pełnej dyspozycji przez cały weekend, gdzie tylko chcesz.

Przedpłata rezerwująca Twoje miejsce na szkoleniu wynosi tylko 500zł – resztę płacisz na miejscu.

Jeżeli zdecydujesz się na szkolenie i dokonasz przedpłaty z miesięcznym wyprzedzeniem przysługuje Ci zniżka 250zł. Jeśli interesuje Cię szkolenie dla więcej niż jednej osoby – skontaktuj się z nami a ustalimy wszystko indywidualnie.

Jesteśmy tak pewni jakości naszego programu, że dajemy Ci GWARANCJĘ, która zapewni Ci całkowite bezpieczeństwo!Jeśli nie jesteś zadowolony z treningu otrzymujesz zwrot pieniędzy. Po prostu. Pełna kwota.Szanujemy Twój czas i prosimy, abyś szanował nasz. Nasz jedyny wymóg dla zwrotu, to że musisz przejść przez cały trening, pozwolić trenerowi zrobić swoje, realizować program i dać nam znać, zanim się skończy. Jeśli olejesz któryś etap, albo zadzwonisz po jakimś czasie żądając pieniędzy, opcja wygasa.

Jeśli zapisujesz się od razu, otrzymujesz zniżkę, wpłacasz tylko 500zł zaliczki i otrzymujesz pełną gwarancję.

Nie jestem chyba w stanie uczynić tego prostszym i obniżyć ryzyka po Twojej stronie jeszcze bardziej.

Kiedy klikniesz na przycisk poniżej, zostanie Ci udostępniony specjalny formularz, gdzie podasz nam niezbędne informacje, które będą dostępne tylko dla nas. Następnie skontaktujemy się z Tobą aby zorganizować szczegóły, ankietę itd.

Dodatkowo otrzymujesz:

 • Dostęp do zamkniętej części forum. To miejsce tylko dla naszych kursantów, gdzie możesz skorzystać z materiałów udostępnianych dla zamkniętego grona.
 • DARMOWY wstęp na wszystkie eventy organizowane przez Be Alpha. Gdziekolwiek i kiedykolwiek będą się odbywać.
 • Dostosowaną specjalnie do Ciebie Mapę Rozwoju, dzięki której będziesz dalej rozwijał się w relacjach z kobietami.

Personal Shopping:

Aby Twoje szkolenie było jak najbardziej kompleksowe proponujemy Ci nasz personal shopping w specjalnej cenie. Zamiast 1800zł, jako nasz kursant inwestujesz tylko 1200zł.

Przed szkoleniem organizujemy dla Ciebie całodniowe zakupy ze stylistką. Dobierze ona dla Ciebie ubrania w których będziesz atrakcyjny do granic możliwości.

Wrażenie tworzone w ciągu pierwszych 3 min nie tak łatwo zmienić. Dobrze, aby działało na Twoją korzyść.

Przed szkoleniem zaproponowano mi udział w stylizacji wizualnej. Od jakiegoś czasu chciałem kupić kilka ubrań jednak do sklepów odzieżowych nie było mi po drodze. Nigdy nie lubiłem przeglądać i przymierzać ciuchów, jednak zakupy ze stylistką to czysta przyjemność. Paula na początku zapytała mnie jakie rzeczy chciałbym kupić i po kilku godzinach dostałem wszystko czego chciałem. Jakie efekty? W następny weekend wybrałem się ze znajomymi na imprezę w nowych ciuchach i dopiero po 3 latach znajomości usłyszałem od koleżanek, że świetnie wyglądam!

Mike, 24 lata

Najczęściej Zadawane Pytania:

 1. To wszystko brzmi trochę aż za dobrze. Czy rzeczywiście można nauczyć się uwodzenia/możecie mnie nauczyć uwodzenia/ja mogę się nauczyć uwodzenia?

  Odpowiedź: Przeczytaj opinie naszych kursantów. Wyciągaliśmy już ludzi z najgłębszych dołów i pomagaliśmy szlifować nieprawdopodobne umiejętności. Możesz przeczytać tutaj

 2. Kiedy/Gdzie odbywa się najbliższe szkolenie?

  Odpowiedź: Skontaktuj się z nami. Szkolenia indywidualne organizujemy w wybranym przez Ciebie miejscu i terminie, lub pomożemy dobrać Ci takie miejsce i czas, które zapewnią wszystko co niezbędne (czyli głównie: dużo kobiet na małym terenie).

 3. Ile kosztuje szkolenie dla 2/3/10/300 osób?

  Odpowiedź: Skontaktuj się z nami. Ceny w takich sytuacjach ustalamy indywidualnie. Na pewno nie weźmiemy na jedno tak zaplanowane szkolenie więcej niż 2-3 osób – zależy nam, aby każdy uzyskał możliwie dobre efekty.

 4. Jakie są inne rodzaje szkoleń?

  Odpowiedź: Tutaj możesz sprawdzić całą naszą ofertę. Jeśli chcesz opanować jakąś konkretną umiejętność, jakiś określony kontekst, masz jasno zdefiniowany problem, interesuje Cię coś, czego nie opisaliśmy – skontaktuj się z nami.

 5. Czy prowadzicie jakieś większe eventy?

  Odpowiedź: Jeśli nic w tej chwili nie ma na stronie, to nie przygotowujemy niczego akurat. Zapisz się na newsletter, jeśli chcesz dostać informacje, jak tylko będziemy coś organizować.

 6. Ile godzin trwa szkolenie?

  Odpowiedź: Szkolenie „oficjalnie” trwa od 13:00 do 18:00 w dzień i od 23:00 do 03:00 w nocy. W praktyce zwykle zdarza się nam czasem „zagadać i zasiedzieć” ;)

Zbyt dalekie od szarej codzienności? Sprawdź nas!

Przykład sukcesu #1

Przykład sukcesu #2

Przykład sukcesu #3

Nie sądziłem że można zmienić kogoś w 3 dni! Szczerze? Miałem racje...wystarczył jeden dzień (!), a moje myślenie już było inne.

Dawid, 20 lat

Przykład sukcesu #4

Jestem świeżo po szkoleniu Be Alpha i dopiero teraz, gdy mam randki z kobietami zaczynam dostrzegać, jak duże są efekty szkolenia.

Michał, 20 lat

Przykład sukcesu #5

Kluczem do sukcesu na szkoleniu jest przede wszystkim totalna szczerość z trenerem. Nie można nic ukrywać bo to jest tylko niepotrzebną stratą czasu. Dawid i tak wyciągnie z Was prawdę. Tą myśl kieruje do nowych kursantów.

Muszę przyznać, że zastanawiałem się czy ten kurs uwodzenia to dobry pomysł na rozwiązanie moich problemów, ponieważ sam klasyfikował bym moje lęki pod "psychoterapię", ale postanowiłem się przekonać jak to jest z profesjonalistą wyruszyć na podryw.

(...)

Przez cały dzień Dawid pomógł mi określić, jaki styl podrywu najlepiej pasował by do mnie i jaki typ kobiety najbardziej mi się podoba. Wieczorem w przyjemnej kawiarence zrobiliśmy podsumowanie pierwszego dnia treningu i znów podczas fajnej, luźnej rozmowy trener ukierunkował jeszcze bardziej moje myślenie we właściwym, bardzo pozytywnym kierunku.

Nagle rozdzwonił się telefon i zacząłem odbierać smsy od kobiet, które poznałem tego dnia. Umówiłem się na wieczór z tą, która spośród ich wszystkich zrobiła na mnie największe wrażenie. Postanowiłem podziękować Dawidowi pojechać do domu, aby się odświeżyć.

Pozytywnie nastawiony do kobiet i pełen energii ruszyłem w stronę przystanku. I co? Spodobała mi się fajna młoda kobietka, ok. 24 lat. Uderzyłem do niej, ale po krótkiej rozmowie zdałem sobie sprawę, że się spieszę i życzyłem jej miłego wieczoru. Poszedłem, aż tu nieoczekiwanie pojawia się kolejna laska, która się uśmiecha do mnie. Myślę sobie: co jest? Atakuję szybciutko, witam się, mówię jakiś fajny komplement. No niee, jaki zwierz ze mnie myślę sobie. Idę dalej, w między czasie pomyślałem o moim trenerze, który tak bardzo skupił się na mnie że, przez cały dzień nawet nic nie jadł. Pomyślałem, że podkarmię go moimi sukcesami...zadzwoniłem do niego i człowiek był niesamowicie szczęśliwy, że odniosłem taki sukces. Przekonałem się jeszcze bardziej, że trening odbywał się z wielka pasją i nie chodziło tylko o "pieniądze".

Na przystanku poznałem super delikatną, z długimi rzęsami szczuplutka, bardzo seksowną kobietkę. Przyciągnęła mnie wzrokiem, ale stwierdziłem, że nie biorę już numerów bo mam ich wystarczająco dużo, a do tego nie mam już lęków, które miałem przed szkoleniem (oczywiście chwile z nią porozmawiałem).

W autobusie jeszcze jedna fajna rozmowa ze śliczną czarną mambą. W międzyczasie dostałem smsa od kobiety z która się umówiłem w pewnym topowym Warszawskim klubie. Była z dwiema koleżankami. Wieczór był pełen wrażeń, ale o tym nie będę się rozpisywał bo dymanka nie było...

Drugi dzień szkolenia - wyruszyliśmy w teren. Nie miałem żadnych oporów do "podejść". Od razu poderwałem piękną polkę kolumbijskiego pochodzenia. Naprawdę kobieta z twarzą i ciałem jakie widzi się na okładach, a ja nie miałem żadnych oporów po jednym dniu szkolenia!!! Kiedy wcześniej nie miał bym odwagi nawet spojrzeć na nią...

(...)

Sam się zastanawiam, jak tak można zmienić człowieka w dwa dni? A jednak ogromne doświadczenie trenera robi swoje. Sądzę, że Dawid nadaje się na świetnego psychologa, także można bardzo dużo się nauczyć. Do tego uważam, że można całkowicie mu zaufać bo powiedział, że mam u niego jeszcze ten jeden dzień, którego nie wykorzystałem. Pewnie, że skorzystam! Dziękuję bardzo za to co zrobiłeś ze mną i dla mnie!!!

Moje życie obróciło się do góry nogami i teraz z przestraszonego petenta stałem się pełnowartościowym mężczyzna, a przede wszystkim super człowiekiem! Do tego dużą rolę odegrały super piękne kobiety, na które nakierowywał mnie trener i także dzięki tym kobietom pozbyłem się lęków.

Podsumowując Dawid spisał się na medal i z czystym sumieniem mogę polecić jego kurs uwodzenia.

Tomek, 29 lat

Przykład sukcesu #6

Doskonała forma szkolenia. Nie ma nic lepszego jak zrobić podejście do kobiety i od razu dostać cenne wskazówki od profesjonalisty co się zrobiło źle lub dobrze. Dzięki tak bezpośredniemu podejściu odczułem natychmiastową kalibrację wielu złych nawyków, co przejawiło się w skuteczniejszym uwodzeniu. Przed szkoleniem miałem dobre reakcje u kobiet, lecz brakowało czegoś co popchnęłoby mnie dalej niż tylko miła rozmowa na ulicy. Nie miałem pojęcia co to jest. Dowiedziałem się na pierwszym dniu szkolenia. W drugi dzień nie miałem najmniejszego problemu aby podejść do atrakcyjnej blondynki na ulicy, wziąć od niej numer, tego samego dnia spotkać się z nią i zabrać do domu ;)

W czwartek, dzień przed szkoleniem, razem ze znajomymi, daliśmy info w pewnym serwisie o uwodzeniu, że wybieramy się do klubów i zapraszamy chętnych. Odezwał się Dawid. Jak się spotkaliśmy szybko okazało się, że jest to jeden z trenerów Be Alpha. Heh... Trochę zbieg okoliczności. Można powiedzieć, że szkolenie rozpoczęło się dzień wcześniej :)

Poznaliśmy się, porozmawialiśmy o mojej sytuacji, relacjach z kobietami i celach, które chcę osiągnąć. Obskoczyliśmy trochę klubów, porobiliśmy trochę podejść i tylko przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności nie wylądowałem z Dawidem na afterparty razem z dwiema pannami jeszcze na dzień przed szkoleniem! Było bardzo blisko. Pomyślałem sobie wtedy tak: "Skoro teraz jest tak zajebiście to co dopiero będzie się działo podczas szkolenia!". Miałem dobre przeczucie. To co się potem wydarzyło przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Pierwszy dzień wydał mi się cholernie długi i męczący. Dawid wyłożył mi istotną teorię odnoszącą się do tego czym się w tym dniu będziemy zajmować. Potem wyszliśmy na ulicę, aby wykonać pierwsze zadanie. Nie wykonanie zadania wiązało się z odbyciem kary. Zmotywowało mnie to odpowiednio i szczęśliwie jej uniknąłem. Potem przyszła pora na kolejną dawkę informacji potrzebnej do wykonania kolejnego zadania. I znowu wyjście na ulicę. Od 12 do 17 tak się zmęczyłem, że jak poszliśmy coś zjeść to nie miałem siły nic mówić... Pierwszy dzień treningu skończył się około 21:00. Zmordowany wróciłem do domu. Wszystko co sobie w tym dniu przyswoiłem okazało się kluczowe w tym co miało się zdarzyć dnia następnego, ale o tym za chwilę.

(...)

Umówiłem się z nią przed galerią. Byłem punktualnie, ona długo nie przychodziła więc zadzwoniłem. Połączenie odrzucone. Dzwonie do Dawida o radę. W tym samym czasie słyszę sygnał, że mam drugie połączenie. Okazało się, że zadzwoniła do mnie z innego numeru. Chciała przełożyć spotkanie. Spoko, umówiliśmy się na rynku. Znowu spóźniona więc dzwonie. Ma ostatni autobus więc się nie spotka, chyba że by miała gdzie przenocować. Od razu powiedziałem: "U mnie!". Trochę się zmieszała, ale powiedziała ok. Czułem, że coś jest nie tak. Że może nie przyjść. Nagle telefon, że już jest. Spotkałem ją i zabrałem od razu na piwo do knajpki. Obok nas siedziało dwóch gości. Była tak śliczna, że się bez przerwy na nią gapili. W chuj mi skoczyło poczucie własnej wartości, że to ja ją wyrwałem, że to ja miałem jaja. Od samego początku gdy z nią rozmawiałem czułem, że mam z nią niesamowicie dobry rapport. Od groma wspólnych pasjonujących tematów. Co jakiś czas mi się wcinała: "właśnie to miałam powiedzieć!". Czułem, że zajebiście się dogadujemy. Za bardzo wkręciłem się w rozmowę i zapomniałem o dotyku. Szybko to nadrobiłem. Wykorzystywałem każdą okazję, aby dotknąć jej dłoni, ramienia. Ograniczyłem się tylko do tego bo i tak miała pójść do mnie. Robiło się zimno, więc zaproponowałem, żebyśmy się przenieśli z ogródka do środka knajpy. Sama zaproponowała, żebyśmy już poszli do mnie. Zgodziłem się bez wahania. Jak byliśmy już u mnie, siedzieliśmy sobie na łóżku i jeszcze trochę rozmawialiśmy. W pewnym momencie przestałem mówić, tylko patrzyłem się namiętnie na jej oczy i usta. Powoli zbliżyłem się do niej i zaczęliśmy się całować. Położyliśmy się, zacząłem ją rozbierać i pieścić. Musiałem być cierpliwy bo było trochę LMRów (ostatnich oporów przed seksem). Dalej było po prostu zajebiście...

Nakręciłem się myślą, że tego samego dnia poznałem dziewczynę i mam ją teraz w łóżku. Że nie jest to jakaś pusta i łatwa debilka tyko bystra i czarująca istotka. Że wystarczyło uwierzyć w siebie, żeby ją zdobyć. Tego wieczoru miałem iść z Dawidem na szkolenie do klubów, ale w wyniku zaistniałych okoliczności postanowiliśmy to przełożyć na następny dzień. Byłem jednak już tak wyczerpany, że postanowiłem odrobić ostatni day game i kluby na następnym szkoleniu.

Przemek, 24 lata

Sprawdź nas! Czy przyszedł dla Ciebie ten moment w życiu, kiedy wreszcie przestaniesz zaspokajać się wymówkami i podejmiesz decyzję, która nieodwracalnie przeniesie Twoje życie towarzyskie na nowy pułap?

 
Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team