Co nas kręci, co nas podnieca czyli ABC uwodzenia

Co nas kręci, co nas podnieca czyli ABC uwodzenia

Święto Zakochanych lada moment, trzeba więc odpowiednio się do tego dnia przygotować. Dawid, ekspert od relacji damsko- męskich, opowiada o tym, jak swoją osobą zainteresować drugą połówkę, co zrobić by zwiększyć własną atrakcyjność, a także jak wyjątkowo spędzić Walentynki.

Ala Turek: Wyobraźmy sobie taką sytuację: sobota wieczór, impreza w klubie. Wyłapujesz mnie (lub jakąś inną dziewczynę) (śmiech) z tłumu, powiedzmy, że wpada Ci w oko. Co robisz żeby ją poznać?

 

Dawid, BeAlpha.pl: Hmm, jesteśmy w klubie, pewnie jest głośno. Delikatnie Cię zaczepiam lekko dotykając Twoją dłoń, tak żebyś zwróciła na mnie uwagę. Uśmiecham się do Ciebie o tak (śmiech) i pokazuję, że chcę Ci coś powiedzieć na ucho. Ponieważ jest głośno to naturalne, że się nachylasz w moją stronę, zaciekawiona co chcę powiedzieć…

Co mówisz?

Przykładowo, jeżeli dziewczyna jest uśmiechnięta, ma w sobie pozytywną energię, mówię: „Słuchaj, wydajesz się strasznie pozytywną kobietą...a do tego...bardzo atrakcyjną... chcę Cię poznać” (śmiech).Oczywiście wszystko na luzie, bez pośpiechu, spokojnym tonem głosu i z uśmiechem. Zawsze mówię szczerze co myślę, chodzi tu o ekspresję swoich myśli. To atrakcyjne i nietypowe.


A co potem? Prosisz ją do tańca, stawiasz drinka?

Obojętnie. Jeżeli jest to na parkiecie - chwytam za dłonie i z wyczuciem wciągam na środek parkietu, puszczając oczko koleżance, jeżeli z taką była – tym samym daję jej do zrozumienia, że jest ze mną bezpieczna.


Jeżeli chodzi o drinki to oczywiście można postawić. Jednak to nie ma być na zasadzie kupowania zainteresowania i udawania dżentelmena. Jeżeli fajnie Ci się rozmawia z dziewczyną to możecie się czegoś wspólnie napić. Ja akurat swego czasu byłem barmanem, także całe menu jest mi znane. Jeżeli jest super zabawa, chcecie sobie jeszcze potańczyć, polecam coś szybkiego – shoty tequilii. Może nie ze względu na smak, ale sposób picia. Słyszałaś o tym? Z baru wraz z shotem dostajesz odrobinę soli i cytrynę. Wysypujesz trochę soli na dłoń zlizujesz ją, pijesz shota, a później przegryzasz cytryną. Ten sposób picia stwarza wiele okazji do dotyku. Możesz chwycić dziewczynę za dłoń wysypując na nią sól lub możesz ją namówić, żeby przegryzła cytryną, którą Ty będziesz trzymać w dłoni, a ona dla Ciebie np. w ustach…

Jeżeli chcecie sobie usiąść na dłużej to jakiś ładny kobiecy drink. Sex on the beach itp. Często w karcie klubu są ciekawe nazwy drinków, np. pierwszy pocałunek, etc. Warto sprawdzić, a później...zapytać jak smakował (śmiech).

Co zrobisz jeżeli ona się nie zgodzi?


Nic. Wychodzę z założenia – nie ta, to inna. Mężczyzna, który chce kiedykolwiek poznać kobietę swojego życia, musi się liczyć z tym, że po drodze dostanie mnóstwo „zlewek”. Dziewczyna może mieć 100 powodów, żeby Cię odrzucić, dlatego nie ma co się przejmować. Nie ma co się zrażać. Często podchodziłem do tej samej kobiety, kilka razy tego samego wieczoru. I dopiero za którymś razem się udawało. Wytrwałość też jest ważna.

Jak takie spotkanie się kończy?


Różnie (śmiech). A chcesz znać pikantne szczegóły? Oczywiście to, że spotkanie się kończy, bo kiedyś musi – nie znaczy, że to nie jest początek emocjonującej znajomości.

No tak, ale Ty, jako ekspert od relacji damsko- męskich, wiesz co w takich sytuacjach robić. Nie wszyscy mężczyźni mają jednak taką wiedzę. Co im radzisz na początek?


Na początek...Panowie, zadbajcie o siebie! Trening na siłowni, wizyta u dobrego fryzjera, kilka dobrych dopasowanych ciuchów i już wyglądacie dużo atrakcyjniej. Tak naprawdę każdy może odnieść sukces z kobietami – jest to tylko i wyłącznie kwestia pracy nad sobą.

Co muszą oni zmienić w swoim wyglądzie i w zachowaniu?


Co zmienić w wyglądzie to kwestia indywidualna. Jedni schudnąć, drudzy przybrać na masie. Inni z kolei powinni zadbać o fryzurę czy ubiór. Krótko mówiąc, jeżeli chcesz mieć sukcesy z kobietami, pracuj nad wszystkim co możesz poprawić. Przydaje się do tego wiedza, co jest atrakcyjne dla kobiet. Ale to temat na dłuższą rozmowę.

 

Jednak wygląd to tylko część sukcesu. Tak naprawdę wystarczy wyglądać zupełnie przeciętnie, aby mieć przy sobie wartościowe kobiety. Gdybym miał wymienić jedną cechę, która najbardziej wpływa na sukcesy z kobietami to poczucie własnej wartości. Nad nim trzeba nieustannie pracować. 

Kilka sprawdzonych tekstów na zainteresowanie kobiety swoją osobą?


Oj tutaj muszę powiedzieć stop. W uwodzeniu nie chodzi o teksty, magiczne pigułki. Wielu facetów popełnia ogromny błąd zastanawiając się co powiedzieć, aby zaimponować kobiecie. Należy skupić się na sobie. Stać się interesującym facetem, wtedy będziesz dla innych interesujący, będąc sobą. Z pewnością najlepszym tematem do rozmowy są pasje. Kobiety kochają mężczyzn z pasją. To bardzo atrakcyjne, kiedy Ty masz coś swojego, czym się interesujesz i co kochasz, ludzie wokół to widzą i doceniają. Nie tylko kobiety. Dla Ciebie pasją może być dziennikarstwo, z tego co się orientuję, robisz to już jakiś czas. I to jest fajne. Każdy lubi posłuchać kogoś, kiedy opowiada o czymś co go na maksa kręci. Zgodzisz się? 

Gdzie najłatwiej kogoś poznać?


Najłatwiej w nowym środowisku. Na kursie tańca np. Tam znajomości nawiązywane są całkowicie spontanicznie. Kluby też są miejscem, gdzie poznawanie nowych ludzi jest „dozwolone społecznie”. Ja natomiast na szkoleniach uczę poznawać kobiety na ulicy, w centrum handlowym, w dzień, w nocy, w bibliotece, w autobusie czy w jakimkolwiek innym miejscu. Krótko mówiąc, wszędzie, w każdej sytuacji.

Skąd wiemy, że się komuś podobamy?


Przede wszystkim niewerbalne oznaki zainteresowania. Zabawa włosami, spojrzenia, podtrzymywanie rozmowy. To takie podstawowe zachowania, które wskazują na zainteresowanie.

 

Jeżeli jednak umawiasz się z kimś na randkę i ta osoba przychodzi i to jest jasne, że to randka. Możesz być już pewny/pewna, że fizycznie podobasz się tej osobie. Nie chodzimy na randki z osobami, które nam się nie podobają. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy i próbuje zrobić na drugiej osobie dobre wrażenie. A często to ma odwrotny skutek. 

Nie masz wrażenia, że teraz coraz częściej to kobiety przejmują inicjatywę i to one podrywają faceta, który im się podoba?


Ojj taak. Coraz częściej się to zdarza. Ale to jest fajne, czasami przyjemnie z łowcy stać się zwierzyną (śmiech).

Jakich facetów lubią kobiety? Jaki ten facet musi być?


Stawiam tutaj na męskość. Konkretny, ale nie chamski, zdecydowany, który wie czego chce od życia. Potrafi dać kobiecie klapsa w odpowiednim momencie. Facet to ma być facet, a nie... (śmiech) To ostatnie to nie mój cytat….

Co najbardziej lubią w kobietach mężczyźni?


Nie mogę tutaj ręczyć za każdego faceta. Mnie strasznie kręci kobiecość. Kiedy kobieta potrafi się zachowywać jak kobieta i nią być. Jest dużo atrakcyjnych kobiet, ale niewiele potrafi być kobiecymi. Do tego, lubię jak kobieta coś robi w życiu, ma jakąś swoją pasję. Ale to można przyporządkować do wszystkich ludzi. Zdecydowanie nie lubię szarości.

Jak podrywa typowy facet, a jak typowa kobieta?


Typowy facet w klubie najpierw obserwuje. Popija piwo przy parkiecie. Jak już wystarczająco dużo się napije to zaczyna czaić się za swoją wybranką (śmiech). Zbliża się do niej od tyłu, powoli, powoli, aż w końcu kiedy jest odpowiedni blisko – atakuje. Wtedy albo zaczynają tańczyć, albo dziewczyna zaskoczona i zdegustowana ucieka na drugą stronę parkietu.

Jeżeli chodzi o kobiety. Oznaki zainteresowania to spojrzenia, tańczenie tuż przed swoim celem. Zagadywanie na komunikatorach itp. Niezłe z Was prowokatorki (śmiech).

Jako że walentynki tuż, tuż to może zdradzisz kilka fajnych pomysłów na walentynkowy wieczór dla zakochanych?

Ajj tutaj to chyba mam bardzo typowe podejście. Kolacja, wino, relaksująca kąpiel, łóżko, masaż, dobry seks. W dowolnej kolejności (śmiech).

A co z prezentem? Jaki i dla Kogo?

Ja myślę, że najlepszym prezentem jest np. wspólny wyjazd. Coś, co zrobicie razem. Ewentualnie nawet mała drobna rzecz, ale charakterystyczna, taka która będzie zawsze przypominać drugiej połówce o Was…

 

Dziękuję za rozmowę.
***

 

Dawid jest trenerem w szkole uwodzenia BeAlpha.pl, która prowadzi szkolenia na terenie całej Polski.

 

Ala Turek

 
Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team