Seducteur

Słysząc, że na Baltic Camp przyjedzie Dawid, spodziewałem się konkretów, ale nie wiedziałem, że będzie aż taki konkretny. W dodatku to jest normalny, zajebisty facet z którym zawsze można pogadać, nie ważne na jaki temat. Przebywając w towarzystwie Dawida, czułem się swobodnie, nie czułem, że rozmawiam z trenerem. Był po prostu dla nas kumplem. Wspólne obiady i browar.

O Dawidzie słyszałem wcześniej, wiedziałem że jest dobry, ale jego podejście w klubie do zajebistej blondynki, która była z koleżankami, rozwaliło mi system. To było piękne, wydawało się takie proste, normalne. Nie widziałem wszystkich "akcji" Dawida, ale wiem, że były bardzo dobre.

Przebywając z nim, było czuć, że chce nam pomóc. Był dostępny zawsze, wiedziałem, że mogę podejść z każdym pytaniem i wiedziałem, że otrzymam konkretną, prostą odpowiedź. Strasznie mi się podobało jego zaangażowanie, przychodził na każdy wykład, żeby dodać coś od siebie, choć nie musiał :)

Jeszcze kilka słów o jego wykładzie podczas którego przerażał energią, która nam przekazał. Wiedza bardzo przydatna, zdziwiłem się, że to jest takie proste. Krótko mówiąc strasznie pozytywny, rozrywkowy facet, który wie o co chodzi ;-)

Seducteur

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team