Nasza oferta

Personal Shopping

O Personal Shopping:

To jak się ubierasz ma ogromny wpływ na to jak postrzegają Cię kobiety. Wielu mężczyzn nie jest świadomych tego jak wiele może zmienić w ich prezencji sama zmiana ubioru. Jestem zwolennikiem szybkich, skutecznych i jak najbardziej prostych rozwiązań. Personal Shopping jest jednym z nich.

Wychodzisz na całodniowe zakupy z profesjonalną stylistką i po jednym dniu wracasz atrakcyjniejszy średnio o 2-3 punkty w skali od 1-10. Podczas pierwszego kontaktu z kobietą, Twoja prezencja ma niebagatelny wpływ na skuteczność Twoich podejść. Dlatego warto zainwestować w ubrania i zwiększyć swoje szanse do maksimum. Dzięki temu robisz lepsze wrażenie na kobietach i otoczeniu. Nagle kobiety zaczynają wysyłać więcej oznak seksualnego zainteresowania w Twoją stronę, a obcowanie z nimi staje się przyjemniejsze.

 

Dla kogo?

Tą usługę polecam wszystkim, którzy chcą poprawić swoje relacje z kobietami, a szczególnie osobom wybierającym się na Be Alpha Intensywny, Uwodzenie w dzień, czy Uwodzenie w klubach. Lepsza prezencja = większa skuteczność podejść, z kolei to jest równoznaczne ze zdobyciem większej ilości doświadczenia z kobietami. Dzięki personal shoppingu możecie liczyć na jeszcze większe efekty szkoleń praktycznych!

 

Co zyskasz?

  • staniesz się bardziej atrakcyjny
  • zwiększy się grono kobiet Tobą zainteresowanych
  • będziesz lepiej postrzegany przez otoczenie (znajomi, koledzy z pracy/szkoły, klienci)
  • będziesz czuł się bardziej komfortowo i pewnie w nowych ciuchach

 

Jak wygląda personal shopping?

Wysyłasz zgłoszenie. W którym zostawiasz swój numer telefonu lub adres e-mail. Po krótkiej rozmowie wspólnie ustalamy termin stylizacji oraz miejsce. Następnie otrzymujesz od naszej stylistki listę pytań, która odsyłasz wraz ze swoimi zdjęciami. Jeszcze przed dniem zakupów analizujemy czego konkretnie będziecie szukać w oparciu o Twoje odpowiedzi i zdjęcia. Polegając na doświadczeniu naszej stylistki wybieracie się w miejsca, gdzie znajdziecie odpowiednie dla Ciebie ubrania. Zakupy trwają cały dzień. Liczy się dla nas przede wszystkim Twoja satysfakcja, dlatego nigdzie się nie spieszymy. Zwróć uwagę, że nie rozliczamy się godzinowo tak jak większość firm oferujących tego typu usługi. Wszystko po to abyśmy mogli robić zakupy w komfortowej atmosferze bez stresu i patrzenia na zegarek. Zakupy trwają do momentu aż padniesz z sił lub zamkną centra handlowe.

Na indywidualne życzenie klienta możemy się rozliczać godzinowo. Może być to przydatne zwłaszcza w przypadku krótkich zakupów.

 

Opinie

Na naszej stronie znajdziesz dział z referencjami. Aby zobaczyć opinie z Personal Shoppingu wystarczy, że wybierzesz go w bocznym menu.

Publikujemy tam wszelkie nadesłane do nas opinie osób, które korzystały z naszych usług. Część z nich jest sygnowana mailem, część tylko nickiem, ze względu na anonimowość. Śmiało możesz się z nimi kontaktować, a nawet spotkać, żeby przekonać się, że Be Alpha to najlepszy wybór.

Gdzie, kiedy, ile?

Personal Shopping odbywa się na terenie całej Polski.

Termin są ustalane indywidualnie.

Koszt całodniowych zakupów to 1800 zł. A dla osób, które wybierają się na szkolenie indywidualne 1200 zł.

Nie znajdziesz lepszej oferty w Polsce.

 

Zapisz się na szkolenie!

Aby zapisać się na Personal Shopping napisz na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team