Nasza oferta

Uwodzenie w klubach

O szkoleniu:

Czy będąc w klubie miałeś kiedykolwiek nieodparte wrażenie, że kobiety zachowują się tam jak prowokujące kocicie? Ile razy do tej pory dostrzegając ten fakt byłeś zdobywcą? Męskim, dominującym facetem, który wie czego chce i nie boi się po to iść...

Zazwyczaj wygląda to tak, że większość mężczyzn podpierając ściany i przytulając kolejne piwo, rozmawiają o tym jakie to piękne kobiety przyszły do klubu. Po kilku następnych, kiedy zbiorą się na odwagę, zaczynają powoli ruszać się w rytm muzyki, nie spuszczając z oczu swojej ofiary. Podchodzą w tańcu, są coraz bliżej i bliżej, a kiedy posuną się do wyciągnięcia ręki, kobieta nagle ucieka. Brzmi znajomo?

Ile razy widziałeś w klubie kółeczka mężczyzn tańczących w okół dwóch, trzech dziewczyn? Jak byś postrzegał faceta, który przedziera się przez całe stado napalonych samców, szepcze coś do jednej z dziewczyn na ucho, ona się cieszy i go dotyka, a po chwili za rękę schodzą usiąść wygodnie w loży, gdzie mogą się poznać nieco bliżej...

Wielokrotnie w ten sposób podchodziłem do kobiet. Zostawiając wszystkich tych pijanych natrętów za sobą, ze świadomością, że do domu wrócą jedynie w towarzystwie równie mocno pijanych kumpli. I Ty możesz się tego nauczyć!

Pomyśl, jakie emocje tacy mężczyźni budzą w kobietach. One spędzają przecież kilka godzin przed lustrem zanim wyjdą do klubu, starając się uwydatnić każdy aspekt ich urody i kobiecości bo PRAGNĄ mężczyzn, pragną przygód i pasjonujących emocji. Niestety w większości przypadków trafiają na pijanych natrętów.

Koniec ze stawianiem drinków! Nie musisz umieć tańczyć, nie musisz wyglądać jak model, ani nie musisz wlewać w siebie ogromne ilości alkoholu, żeby wyróżnić się w klubie i poznawać mnóstwo kobiet za każdym razem!

Na naszym szkoleniu nauczysz się podchodzić do kobiet w każdej sytuacji. Nie ważne czy będą siedzieć, stać, tańczyć, rozmawiać ze znajomymi, czy nawet przebywać z facetami! Będziesz je uwodził i czerpał przyjemność wychodząc w przyszłości na każdą imprezę, a kumple będą Ci zazdrościć i pytać jak Ty to robisz?!

Uwodzenie w klubach jest skierowane do wszystkich tych, którzy mają dość samotnych powrotów z imprez i chcą zacząć skutecznie poznawać ogromne ilości kobiet w nocy. Chcemy, abyś po szkoleniu szedł na każdą imprezę z pewnością, że dzięki nabytym umiejętnościom oraz temu kim się stałeś po szkoleniu, poznasz piękną i wartościową kobietę, bez najmniejszych problemów.

 

Dla kogo jest Be Alpha Klubowy

Dla mężczyzn, którzy:

 • Chcą mieć częste zarówno jedno nocne jak i dłuższe przygody z nowo poznanymi kobietami w klubie
 • Mają dość zabawiania się w "rozśmieszacza" i owijania w bawełnę
 • Mają problem z okazaniem swojego seksualnego zainteresowania
 • Boją się iść na całość i błądzą okrężną drogą w interakcji z kobietami zamiast działać skutecznie
 • Chcą nauczyć się tańczyć z kobietą tak, aby pobudzać ją seksualnie

 

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

 • Zaczniesz czuć się komfortowo w klubach
 • Dowiesz się w jaki sposób podchodzić do kobiet w klubie, jak wzbudzać w nich seksualne zainteresowanie od pierwszej chwili znajomości.
 • Zaczniesz wykorzystywać fakt, że jesteś mężczyzną, uwodząc kobiety w bardzo bezpośredni, a zarazem czarujący sposób, bez gierek, bycia zabawicielem i nudnych rozmów o wszystkim i o niczym
 • Staniesz się męski i konkretny, a zarazem romantyczny i seksualny
 • Nauczysz się uwodzić kobiety na parkiecie (nie musisz umieć tańczyć!), przy stolikach, przy barze, totalnie na trzeźwo
 • Zdobędziesz doświadczenie i umiejętność skutecznego uwodzenia kobiet, które są w grupach, niejednokrotnie przekonasz się, że kobiety same będą odganiać znajomych, aby spędzić z Tobą chwile sam na sam.
 • Dowiesz się jak zabierać kobiety z klubu do domu oraz czego potrzebują, aby czuły się z tym w 100% komfortowo.
 • Nauczysz się zapobiegać oraz przełamywać wszelkie opory przed seksem

 

Dodatkowo otrzymasz:

 • Dostęp do forum. Jest to miejsce, gdzie będziesz mógł się pochwalić swoimi sukcesami po szkoleniu, poznać uczestników innych szkoleń oraz przeczytać materiały, które udostępniamy tylko i wyłącznie naszym kursantom.
 • Możliwość uczestnictwa we wszystkich eventach organizowanych przez Be Alpha za darmo.
 • Prywatne numery do trenerów Be Alpha z którymi będziesz mógł się dodatkowo skonsultować w każdej chwili.

 

Jak wygląda trening?

To szkolenie jest kwintesencją naszej wiedzy na temat uwodzenia w klubach, którą zbieraliśmy przez wiele lat.

W klubie panują inne zasady niż na ulicy. Kobiety w dużej mierze przychodzą tam licząc na to, że poznają kogoś wyjątkowego. To dla tego spędzają wiele godzin przed lustrem, aby wyglądać jak najseksowniej i przyciągnąć najlepszego partnera. Na szkoleniu będziemy się skupiać na tym, abyś to Ty był tym łakomym kąskiem, którego pragną kobiety w klubie. Zdobędziesz umiejętności, które wyniosą Cię ponad tych wszystkich przeciętniaków z którymi kobiety mają do czynienia.

Szkolenie trwa dwie noce. Przed każdym wyjściem do klubu przeprowadzimy z Tobą 2 godzinne rozmowy, aby rozwiązać wszelkie Twoje problemy i rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości co do tego, co jest możliwe w klubie. Następnie spędzisz po 4 godziny na imprezach w klubach, podczas których wykonasz masę podejść, dostając po każdym z nich informacje zwrotną, co mogłeś zrobić lepiej.

Zobaczysz także na własne oczy jak uwodzą trenerzy, wyciągając mnóstwo wiedzy z każdego zaobserwowanego podejścia!

Be Alpha Klubowy jest skonstruowany dla 2 osób. Jest to ilość pozwalająca na bardzo intensywną pracę i mnóstwo podejść. Dodatkowo druga osoba, która również przełamuje swoje bariery i pnie się w rozwoju na płaszczyźnie uwodzenia kobiet potrafi nieźle zmotywować.

 

Gdzie, kiedy, ile?

Szkolenia są prowadzone na terenie całej Polski.

Twoja inwestycja w lepszej jakości relacje z kobietami wyniesie 1800 zł. Jeżeli zapiszesz się już teraz na trening i z minimum miesięcznym wyprzedzeniem dokonasz wpłaty, przysługuje Ci zniżka w wysokości 200 zł.

Uwaga! Jeżeli na szkolenie przyprowadzisz kolejną osobę przysługuje Ci dodatkowa zniżka w wysokości 300 zł!

{aicontactsafeform pf=5}

 
Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team