P.

Miałem okazję być uczestnikiem Baltic Camp (eventu gromadzącego 5 trenerów, 2 szkoły uwodzenia i trenera od rozwoju holistycznego). Choć zostałem poproszony o napisanie tego tekstu przez Dawida muszę przyznać, że robię to z przyjemnością.

Wartość merytoryczna jego wykładu była mniej więcej na równi z innymi coachami. [przy takiej obsadzie uznałbym to za komplement]. Często zdarzało mu się dawać także cenne uwagi podczas wykładów innych trenerów uzupełniając tym samym ich wypowiedzi.

Lecz jeśli chodzi o fizyczne uczestnictwo w evencie Dawid wzbił się ponad wszystkich. Nie wiem czy to kwestia przypadku, czy jego zaangażowania (choć myślę, że raczej to drugie). Podczas wypadów na "treningi" Playas był zawsze tam, gdzie go potrzebowano. Można było liczyć na cenny feedback z jego strony w każdej sytuacji. Urządzał też "pokazówki" na życzenie kursantów.

Będąc świadkiem kilku jego akcji stwierdzam, że jego kompetencje trenerskie nie wzięły się z nikąd. Co więcej, myślę, że jest jednym z najlepszych w tym, co robi.

Cieszę się, że miałem okazje poznać Dawida zarówno ze strony uwodziciela recydywisty, doskonałego trenera jak i zwykłego człowieka.

PS

Myślę, że pod tym co chciałem przekazać podpisałoby się wielu ludzi którzy mieli zaszczyt go poznać.

Wielkie Dzięki Dawid byłeś jednym z tych, którzy odmienili moje życie ;]

 
Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team