Opinie: Be Alpha Intensywny
Kurs uwodzenia Poznań - Opinia

27 - 29 Listopada kolejny raz przeprowadziliśmy kurs uwodzenia Be Alpha Intensywny w Poznaniu. Poniżej przedstawiam Ci opinię wideo nagraną po szkoleniu. Oprócz wrażeń kursanta zobaczysz też jak podrywał kobiety oraz jak radził sobie w tych sytuacjach. Wszystko na wideo z dźwiękiem. Kurs uwodzenia przeprowadzony było po angielsku także nie zapomnij włączyć napisów.

Data: 27 - 29 Listopada

Miejsce szkolenia: Poznań, Wielkopolskie

 
Kurs uwodzenia - Warszawa - Opinia Mariusza

Posłuchaj Mariusza, uczestnika kursu uwodzenia w Warszawie który odpowiada na pytania:

 • Co zdecydowało, że zapisałeś się na kurs uwodzenia?
 • Jakie były kluczowe elementy szkolenia, które wpłynęły na Twój rozwój?
 • Jak oceniasz sposób przekazania wiedzy?
 • Co ciekawego wydarzyło się na szkoleniu?
 • O czym się przekonałeś na kursie?
 • Jak wyglądały Twoje relacje z kobietami przed szkoleniem?
 • Jak porównasz to co się działo przed szkoleniem do tego co się dzieje teraz, po szkoleniu?
 • Jak oceniasz podejście trenera do Ciebie?
 • Jak myślisz ile czasu zajęłoby Ci nauczenie się tego czego nauczyłeś się na kursie, gdybyś działał sam?

 
Szkolenie podrywania - Warszawa - Opinia Mariusza

Zdecydowałem się na kurs podrywania, ponieważ jestem już 0,5 roku w społeczności uwodzicieli i poza wiedzą teoretyczną dalej nici z praktyki.

Szczerze, nie wierzyłem że przez weekend mogę się tak bardzo zmienić, a tu niespodzianka w 3 dni przygody, zmieniłem swoje zachowania, przekonania w stosunku do kobiet. Szkolenie zaczęło się od krótkiego wstępu a później już tylko praktyka. Dawid powtarzał aby być być sobą, okazywać szczere intencje i nabrać większego dystansu i to naprawdę ułatwiało mi podchodzenie. Nie zawsze było łatwo, czasami musiałem swoje dostać po uszach, zwłaszcza w klubie kiedy nie mogłem się przełamać ale motywacja Dawida sprawiła że poczułem luz i podchodziłem do dziewczyn które mi się podobają.

Chodź od czasu szkolenia minęło zaledwie kilka dni, to już widzę radykalne zmiany w moim nastawieniu do kobiet oraz ogólnym podejściu do życia, biorę je w swoje ręce. Tak więc nie żałuję mojej decyzji wzięcia udziału w tym szkoleniu - ta inwestycja na pewno się zwróci. Pozdrawiam

 
Kurs Uwodzenia - Wrocław - Opinia Pawła

Przez pierwsze 2 godziny szkolenia, rozmowa sprowadzała się do jednego...że to nie jest nic złego podchodzić do nieznajomych i pięknych kobiet, mówić im to co o nich myślę, nawet widząc je po raz pierwszy. Już po paru godzinach szkolenia nie miałem barier przed podchodzeniem do kobiet i mówieniem tego co się mi w nich podoba i dlaczego właśnie do nich podchodzę. Teraz jest to dla mnie coś naturalnego! Przed szkoleniem nigdy bym tego nie zrobił…

W szkoleniu najważniejsze jest przełamać własny strach przed podchodzeniem do kobiet, jeśli tego dokonasz, będziesz spotykał naprawdę interesujące cie kobiety!

Teraz po szkoleniu, jeśli widzę fajna dziewczynę nawiązuje z nią znajomość. Jeśli nie dasz sobie szansy teraz, nigdy więcej może się już ona nie powtórzyć! Poprawiły się moje relacje z kobietami i z innymi ludźmi, dzięki szkoleniu stałem się bardziej pewny siebie.

Szkolenie prowadzone była naprawdę profesjonalnie, trener od początku wiedział czego szukam i jakie kobiety mnie interesują.

Podsumowując bardzo intensywnie spędzony weekend. Kurs uwodzenia polecam wszystkim, których chcą uwierzyć w siebie i swoje możliwości uwodzenia kobiet.

Miejsce szkolenia: Wrocław, Dolnośląskie

 
Szkolenie Uwodzenia - Warszawa - Venom, prawnik, 26l.

Impulsem do udziału w szkoleniu uwodzenia był niedawno zakończony związek, pomimo, że ja nie do końca tego chciałem.

Mimo, że nie było ich wiele to spotykałem się tylko z atrakcyjnymi kobietami, a sukces ten często był dziełem przypadku. Mimo, że swobodnie podchodziłem do dziewczyn w klubach to często towarzyszył temu stres i kilka głębszych :) Najważniejszym celem dla mnie było nauczenie siebie podchodzenia do kobiet w każdej, nawet codziennej sytuacji.

Po szkoleniu uwodzenia w Warszawie podchodzę do każdej kobiety, która mi się podoba, w dowolnej sytuacji (pub, autobus, ulica, galeria handlowa). Bez znaczenia jest czy laska idzie sama czy z kimś, rozmawia przez komórkę czy robi zakupy. To dla niej również jest bez znaczenia :)

Dawid zaczął od krótkiego wstępu teoretycznego, opowiedzenia o sobie i swoich doświadczeniach z kobietami. Większość szkolenia to działanie, do którego Dawid jak nikt inny potrafi zmotywować.

Podczas szkolenia przełamałem bariery. Podejście Dawida sprawia, że szkolenie jest głównie pracą nad sobą. Nie usłyszałem tam niczego o wkuwaniu durnych wzórów i wyuczonych tekstów, których rolą jest manipulacja kobiecym umysłem. Szkolenie to odkryło moje mocne strony i pokazało, że rzeczy, które dla mnie były "wyższą szkołą jazdy" są dostępne dla każdego faceta. To niesamowite, ale to co do tej pory wydawało się najbardziej stresującą sytuacją może być pełne luzu, szczerości i śmiechu. To niewiarygodne jak pozytywnie laski reagują na podejście, w którym po prostu przedstawiasz swoje intencje i mówisz wprost o co chodzi. Nie od dzisiaj wiadomo, że nieskrywane zainteresowanie to najlepszy afrodyzjak!

Dodatkowo, poprzez przedstawienie swoich doświadczeń Dawid przekazuje kilka ciekawych tematów, jak laski reagują w różnych sytuacjach, co tak na serio je kręci oraz w jaki sposób możesz w interesujący sposób urozmaicić relacje z nimi.

Szkolenie z pewnością polecam innym. Daje dużego powera do działania, przede wszystkim odkrywa mocne strony i likwiduje bariery.

 
Kurs Uwodzenia - Katowice - Opinia Marcina

Szkolenie trwało 3 dni i 2 noce jak nazwa wskazuję szkolenie intensywne i takie właśnie było. Od pierwszej chwili można było zauważyć, że Dawid traktuje swoich kursantów jak dobrych kumpli. Chwilę pogadaliśmy i zaczęliśmy działać w terenie. Przez pierwsze 2 godziny nie mogłem przełamać swoich przekonań, ale dzięki Dawidowi, który mnie motywował wziąłem się do ciężkiej pracy i po 2 godzinach już bez problemu podchodziłem do lasek, które mi się podobały, nawet tego dnia z zapoznaną laską udałem się na tzw. "szybką randkę".

Ogólnie można by było dużo opisywać to co się działo na szkoleniu. Dawid przede wszystkim złamał wszystkie moje przekonania co do lasek, dał mi dużo energii, pozytywnej energii, wiele rad i wskazówek jak się zachowywać w danych sytuacjach. Polecam szkolenie wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie z kobietami. Od mojego szkolenia minęło kilka tygodni i w ciągu tego czasu moje życie się zmieniło.

Teraz bez problemu podchodzę do lasek, które mi się podobają i nie mam problemu żeby z nimi porozmawiać na wszelaki temat. Wszystkimi polecam szkolenie i jeszcze raz DAWID wielkie dzięki :)

Kurs uwodzenia: Be Alpha Intensywny

Miejsce: Katowice, Śląskie

 
Mike - 24 lata

Początek szkolenia był dla mnie lekkim szokiem. Spodziewałem się godzinnego wykładu, ale na dzień dobry Dawid kazał mi podejść do dziewczyny, która przeszła obok. Jedyne co pamiętam z pierwszego podejścia to paraliżujący stres ;) Po tej próbie Dawid powiedział co powinienem poprawić. Już pod koniec pierwszego dnia szkolenia podchodzenie do nieznajomych kobiet było dla mnie czymś naturalnym, mimo tego że nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się zagadać do nieznajomej. Przed szkoleniem gdy zobaczyłem piękną kobietę myślałem sobie, że fajnie byłoby ją poznać, ale na myśleniu się kończyło. Teraz jeżeli mam ochotę poznać dziewczynę to po prostu nawiązuje znajomość ;) 

Dawid bardzo dobrze motywuje i od razu wyczuwa opory przed podejściem i nie przyjmuje żadnych głupich wymówek. W szkoleniu najbardziej podoba mi się szczerość i naturalność. Trener nie uczy żadnych sztuczek i tricków. Po prostu masz być sobą i mówić co myślisz. 


Udział w szkoleniu był jedną z lepszych decyzji jakie podjąłem w życiu. Pozwolił otworzyć się nawet tak zamkniętej w sobie osobie jaką byłem przed szkoleniem ;) 

Polecam!

 
Krystian - 23 lata

Chciałem poprawić efektywność i efektywnosć sie poprawiła. Teraz nie patrze na to czy laska siedzi, idzie sama czy z kimś. Poprostu działam. Dawid dał mi rady, co zmienić od strony subkomunikacji i sposobu podejść oraz rozmowy, które działają. Chciałem dostac cenne wskazówki, które poprawią moją efektywność w podejściach od strony technicznej. Na szkoleniu dostałem to czego chciałem.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Mariusz - 35 lat

Szkolenie to pozwoliło mi spojrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy i dało możliwość przełamywania barier strachu, które często mogą być tylko wyimaginowane. Wiem jedno, że na pewno będę miał mniejszy poziom lęku, większą otwartość na kobiety i że mogę czerpać radość z każdego dobrego podejścia do nieznajomej i po krótkiej rozmowie mogę odkryć taką malutką jak pyłek cząstkę jej duszy.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Kurs uwodzenia - Trójmiasto - Opinia Mateusza

Jak nazwa wskazuje intensywnie jest od pierwszej minuty do ostatniej chwili szkolenia i tylko od Ciebie zależy jak bardzo na tym skorzystasz. Nie ma niepotrzebnych wykładów, ani zbędnego gadania. Od razu robisz to na co często nie odważyłeś się wcześniej - podchodzisz do pięknych kobiet. Taka metoda była dla mnie dużym szokiem. Podczas pierwszego podejścia właściwie nic nie czułem. Nie pamiętam nawet dziewczyny z którą rozmawiałem! Dopiero później dopadły mnie emocje i zacząłem sobie uświadamiać co właściwie się stało - podszedłem do zupełnie obcej dziewczyny i rozmawiałem z nią, czego przed szkoleniem nigdy nie robiłem. To szkolenie było dla mnie jak psychologiczny "rollercoaster" – całkowicie zmienia się myślenie o kobietach i o ich reakcjach. Szkolenie pozwala przełamać się i przesunąć swoją granicę strefy komfortu.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Tomek - 29 lat

Przede wszystkim muszę napisać, co przekonało mnie właśnie do kursu Be Alpha, a mianowicie to, że widziałem filmiki pokazowe z podrywu na mieście w biały dzień! To budzi zaufanie. Oczywiście są inne kursy, ale jakoś nie przekonywały mnie.

Czytałem opinie o Be Alpha i zauważyłem, że to jest firma, która pomoże mi z moimi problemami. Miałem straszny problem w porozumiewaniu się z kobietami, z samym podejściem, rozmową - bałem się ich - trudne dzieciństwo i mamusia, która szantażowała mnie uczuciami, postarała się o to, że byłem kolesiem, który usługiwał kobietom i był ich zabawką.

Wszystko to wraz ze szczegółami opisałem w odpowiedzi na maila od Dawida, w którym kazał mi opisać co i jak było do tej pory z kobietami.

Kluczem do sukcesu na szkoleniu jest przede wszystkim totalna szczerość z trenerem. Nie można nic ukrywać bo to jest tylko niepotrzebną stratą czasu. Dawid i tak wyciągnie z Was prawdę. Tą myśl kieruje do nowych kursantów.

Muszę przyznać, że zastanawiałem się czy ten kurs to dobry pomysł na rozwiązanie moich problemów, ponieważ sam klasyfikował bym moje lęki pod "psychoterapie", ale postanowiłem się przekonać jak to jest z profesjonalistą wyruszyć na podryw, a skoro dobrze zarabiam to pomyślałem sobie, że zrobię sobie urlop, który będzie super przygodą...

W piątek o godz.13 pod "Rotundą" spotkaliśmy się z Dawidem. Przeszliśmy do restauracji, żeby porozmawiać o szkoleniu.

Dawid jest bardzo utalentowany w dziedzinie psychologii. Przez godzinę luźnej kumpelskiej rozmowy, wyrzucał z mojej głowy cały ten syf, który miałem do tej pory. W pewnym momencie poczułem, że jest mi lepiej bo w końcu znalazł się ktoś kto mnie w pełni rozumie. Po tej bardzo wartościowej rozmowie, która zmieniła diametralnie moje spojrzenie na kobiety i całe życie, Dawid stwierdził, że pora już przejść do podrywu! Od razu rzucił mnie na głęboką wodę, wskazał palcem, którą kobietę mam podrywać i ruszyłem z komplementem. Po chwili wróciłem i usłyszałem od mojego trenera "dobrze, ale spróbuj w taki i taki sposób”. Ruszyłem dalej. W ten sposób wyglądał cały pierwszy dzień treningu. Podchodziłem, a za każdym razem w małych przerwach pomiędzy podejściami, otrzymywałem cenne wskazówki, co do tego jak podchodzić, jak zaczynać rozmowe.

Przez cały dzień Dawid pomógł mi określić, jaki styl podrywu najlepiej pasował by do mnie i jaki typ kobiety najbardziej mi się podoba. Wieczorem w przyjemnej kawiarence zrobiliśmy podsumowanie pierwszego dnia treningu i znów podczas fajnej, luźnej rozmowy trener ukierunkował jeszcze bardziej moje myślenie we właściwym, bardzo pozytywnym kierunku.

Nagle rozdzwonił się telefon i zacząłem odbierać smsy od kobiet, które poznałem tego dnia. Umówiłem się na wieczór z tą, która spośród ich wszystkich zrobiła na mnie największe wrażenie. Postanowiłem podziękować Dawidowi pojechać do domu, aby się odświeżyć.

Pozytywnie nastawiony do kobiet i pełen energii ruszyłem w stronę przystanku. I co? Spodobała mi się fajna młoda kobietka, ok. 24 lat. Uderzyłem do niej, ale po krótkiej rozmowie zdałem sobie sprawę, że się spieszę i życzyłem jej miłego wieczoru. Poszedłem, aż tu nieoczekiwanie pojawia się kolejna laska, która się uśmiecha do mnie. Myślę sobe: co jest? Atakuję szybciutko, witam się, mówię jakiś fajny komplement. No niee, jaki zwierz ze mnie myślę sobie. Idę dalej, w między czasie pomyślałem o moim trenerze, który tak bardzo skupił się na mnie że, przez cały dzień nawet nic nie jadł. Pomyślałem, że podkarmię go moimi sukcesami...zadzwoniłem do niego i człowiek był niesamowicie szczęśliwy, że odniosłem taki sukces. Przekonałem się jeszcze bardziej, że trening odbywał się z wielka pasją i nie chodziło tylko o "pieniądze".

Na przystanku poznałem super delikatną, z długimi rzęsami szczuplutka, bardzo seksowną kobietkę. Przyciągnęła mnie wzrokiem, ale stwierdziłem, że nie biorę już numerów bo mam ich wystarczająco dużo, a do tego nie mam już lęków, które miałem przed szkoleniem (oczywiście chwile z nią porozmawiałem).

W autobusie jeszcze jedna fajna rozmowa ze śliczną czarną mambą. W międzyczasie dostałem smsa od kobiety z która się umówiłem w pewnym topowym Warszawskim klubie. Była z dwiema koleżankami. Wieczór był pełen wrażeń, ale o tym nie będę się rozpisywał bo dymanka nie było...

Drugi dzień szkolenia - wyruszyliśmy w teren. Nie miałem żadnych oporów do "podejść". Od razu poderwałem piękną polkę kolumbijskiego pochodzenia. Na prawdę kobieta z twarzą i ciałem jakie widzi się na okładach, a ja nie miałem żadnych oporów po jednym dniu szkolenia!!! Kiedy wcześniej nie miał bym odwagi nawet spojrzeć na nią...

Poszedłem z nią na herbatkę, ale spieprzyłem tą randkę. Wszystko opowiedziałem trenerowi i on znów zweryfikował moje błędy. Poszliśmy dalej, ale nie znajdywaliśmy kobiet, które odpowiadały by moim lub jego gustom.

Następnego dnia postanowiłem, że zobaczę się z fenomenalną Wiolą i że dam wolne trenerowi, ponieważ po dwóch dniach tak mnie odmienił, że już czułem się na tyle pewnie, żeby sobie poradzić z każdą kobietą. A do tego tak otworzyłem się na ludzi i pozbyłem się lęków, że zadzwoniłem i podziękowałem za wszystko co dla mnie zrobił...

Spotkałem się z Violą i po fajnej rozmowie wskoczyłem do pociągu i odjechałem do domciu pełen radości i satysfakcji...

A w pociągu...konduktorka taka rakieta, że nie mogłem jej dać przejść spokojnie. He he...

Zajarała się bo nikt jeszcze wcześniej nie zdobył się na odwagę, żeby zaczepić ją w pracy.

Dodam jeszcze, że jak byłem w moim mieście to poderwałem słodkie małolatki na stacji paliw bez żadnych barier społecznych! Przy całej stacji ludzi!!!

W poniedziałek, gdy już ochłonąłem po wszystkim zauważyłem, że jestem bardzo wyluzowany i mam bardzo pozytywne nastawienie do ludzi. Nic mnie nie denerwuje, zrobiłem się pewny siebie, a kobiety to widzą i same uśmiechają się do mnie. W pracy jak najbardziej pozytywnie, nic w ogóle mnie nie stresuje, a praca sprawia mi wielką przyjemność. Do tego ciągle piszą do mnie piękne kobiety...

Sam się zastanawiam, jak tak można zmienić człowieka w dwa dni? A jednak ogromne doświadczenie trenera robi swoje. Sądzę, że Dawid nadaje się na świetnego psychologa, także można bardzo dużo się nauczyć. Do tego uważam, że można całkowicie mu zaufać bo powiedział, że mam u niego jeszcze ten jeden dzień, którego nie wykorzystałem. Pewnie, że skorzystam! Dziękuję bardzo za to co zrobiłeś ze mną i dla mnie!!!

Moje życie obróciło się do góry nogami i teraz z przestraszonego petenta stałem się pełnowartościowym mężczyzna, a przede wszystkim super człowiekiem! Do tego dużą rolę odegrały super piękne kobiety, na które nakierowywał mnie trener i także dzięki tym kobietom pozbyłem się lęków.

Podsumowując Dawid spisał się na medal i z czystym sumieniem mogę polecić jego kurs uwodzenia.

Wielkie uznanie i mogę śmiało powiedzieć, że Dawid jest koneserem kobiet!

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Maciek - 22 lata

Sam kurs otwiera oczy, pozwala się przełamać i ukazuje, że poderwanie kobiety wcale nie jest takie trudne, że kobiety to także żywe, czułe istoty, do których wystarczy mieć odpowiednie podejście, być odważnym, szczerym, prawdziwym, być po prostu sobą i wtedy o sukces wcale nie jest trudno :-) Jednakże pamiętać należy, że sam kurs mistrzów uwodzenia z nas nie zrobi, mnóstwo zależy także od naszej dalszej samodzielnej pracy, motywacji oraz chęci samorozwoju. Tak więc jeśli chodzi o podejście do kursanta, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedyną rzeczą która mi się nie podobała był fakt, iż w czasie trwania kursu spotykaliśmy niewystarczającą ilość atrakcyjnych kobiet, przez co czasem trzeba było dość długo czekać na kolejne podejścia. Jednak jest to rzecz całkowicie zależna od losu i tylko do niego można mieć pretensje ;-) Podsumowując - polecam!

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Szkolenie podrywania - Białystok - Opinia Dawida

Przed szkoleniem byłem dość zestresowany przed tym co mnie czeka. Na samym wstępie kazano mi podejść do kobiety...dostałem zlewkę. Następnie kiedy dostałem kilka wskazówek i zobaczyłem jak to się robi, to chciałem choćby na chwilkę mieć takie umiejętności, rozmawiać w taki sposób z kobietą, albo mieć chociaż 10% tej mocy. To co stało się potem było tak nie wyobrażalne że ciężko to opisać.

Nie sądziłem że można zmienić kogoś w 3 dni! Szczerze? Miałem racje...wystarczył jeden dzień (!), a moje myślenie już było inne.

Szkolenie to masa podejść z niewielką ilością teorii. To co zostało mi pokazane, a następnie ja robiłem było niewyobrażalne. Wiem, że nie muszę oszukiwać kobiet i rzucać głupich tekstów, teraz jestem sobą, a one mnie takiego pragną! To jest dopiero szkolenie! Zmiana Twojego myślenia i poglądów na wszelkie sprawy potrafi zmienić, a nie jakaś dziwne techniki. Jeżeli nie pracujesz nad sobą to nawet z techniką nie masz za wielkich szans, a tu zostałem otworzony na życie i zobaczyłem co na prawdę trzeba robić, a było to tak proste i oczywiste że teraz żyć człowiekowi się chce. :) Nie zmieniło się tylko moje podejście do kobiet, ale także każdy aspekt mojego życia. Nie boje się już kobiet bo tak naprawdę to są małe króliczki które chciało by się tylko przytulić. ;)

Jestem ogromnie zaskoczony skutecznością szkolenia i tym jaki wpływ ma na moje życie! Stało się ono przyjemne, pełne pozytywnych emocji i prawdziwej szczerości. Nie boje się już powiedzieć swojego zdania i wyrazić uczuć które są we mnie. To teraz jest piękne nie śmieszne jak kiedyś... ;)

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
K.

To wszystko jest teraz bardzo proste: idź i powiedz jej co naprawdę myślisz. Jeżeli się boisz, idź i jej to powiedz. Jeżeli uważasz, że ma wspaniałe piersi, nie zastanawiaj się, co sobie pomyśli tylko mów. Nie ściemniaj! Bądź szczery do bólu, bądź facetem...
Bądź po prostu sobą...Ona to doceni, bo żaden inny gość nie miał nigdy wcześniej odwagi z miejsca się przed nią otworzyć.
Właśnie dlatego zdecydowałem się na szkolenie w Be Alpha. Byłem już zmęczony spinaniem się przed podejściami i odstawianiem dziwnych gierek, które zazwyczaj do niczego nie prowadziły. Miałem dosyć sztuczności.

Najcenniejszą rzeczą jaką wyniosłem z tych trzech dni jest radość z interakcji z kobietami. Nie muszę się walczyć ze sobą przed każdym podejściem. Sprawia mi to teraz przyjemność. Naprawdę się otworzyłem. Najlepsze jest to, że czym piękniejsza kobieta, tym z większą łatwością mi to przychodzi. Jest to dokładnie to po co przyszedłem na szkolenie!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

 • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
 • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
 • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
 • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team