Mike - 24 lata

Początek szkolenia był dla mnie lekkim szokiem. Spodziewałem się godzinnego wykładu, ale na dzień dobry Dawid kazał mi podejść do dziewczyny, która przeszła obok. Jedyne co pamiętam z pierwszego podejścia to paraliżujący stres ;) Po tej próbie Dawid powiedział co powinienem poprawić. Już pod koniec pierwszego dnia szkolenia podchodzenie do nieznajomych kobiet było dla mnie czymś naturalnym, mimo tego że nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się zagadać do nieznajomej. Przed szkoleniem gdy zobaczyłem piękną kobietę myślałem sobie, że fajnie byłoby ją poznać, ale na myśleniu się kończyło. Teraz jeżeli mam ochotę poznać dziewczynę to po prostu nawiązuje znajomość ;) 

Dawid bardzo dobrze motywuje i od razu wyczuwa opory przed podejściem i nie przyjmuje żadnych głupich wymówek. W szkoleniu najbardziej podoba mi się szczerość i naturalność. Trener nie uczy żadnych sztuczek i tricków. Po prostu masz być sobą i mówić co myślisz. 


Udział w szkoleniu był jedną z lepszych decyzji jakie podjąłem w życiu. Pozwolił otworzyć się nawet tak zamkniętej w sobie osobie jaką byłem przed szkoleniem ;) 

Polecam!

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team