Kurs Uwodzenia - Wrocław - Opinia Pawła

Przez pierwsze 2 godziny szkolenia, rozmowa sprowadzała się do jednego...że to nie jest nic złego podchodzić do nieznajomych i pięknych kobiet, mówić im to co o nich myślę, nawet widząc je po raz pierwszy. Już po paru godzinach szkolenia nie miałem barier przed podchodzeniem do kobiet i mówieniem tego co się mi w nich podoba i dlaczego właśnie do nich podchodzę. Teraz jest to dla mnie coś naturalnego! Przed szkoleniem nigdy bym tego nie zrobił…

W szkoleniu najważniejsze jest przełamać własny strach przed podchodzeniem do kobiet, jeśli tego dokonasz, będziesz spotykał naprawdę interesujące cie kobiety!

Teraz po szkoleniu, jeśli widzę fajna dziewczynę nawiązuje z nią znajomość. Jeśli nie dasz sobie szansy teraz, nigdy więcej może się już ona nie powtórzyć! Poprawiły się moje relacje z kobietami i z innymi ludźmi, dzięki szkoleniu stałem się bardziej pewny siebie.

Szkolenie prowadzone była naprawdę profesjonalnie, trener od początku wiedział czego szukam i jakie kobiety mnie interesują.

Podsumowując bardzo intensywnie spędzony weekend. Kurs uwodzenia polecam wszystkim, których chcą uwierzyć w siebie i swoje możliwości uwodzenia kobiet.

Miejsce szkolenia: Wrocław, Dolnośląskie

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team