Bądź na bieżąco!

Zapisz się na Newsletter, a w nim:

  • - Porady i artykuły
  • - Darmowe materiały audio, foto, wideo
  • - Aktualności
  • - Info o nadchodzących wydarzeniach
  • - Info o konkursach i zniżkach
Automatyczne podejście

W Twoim otoczeniu z pewnością są kobiety którym się podobasz. Obojętnie czy jesteś w klubie czy idziesz ulicą warto nauczyć się rozpoznawać, którym kobietom przypadłeś do gustu. Tą umiejętność opisuję w osobnym dziale.

Ten akapit chciałbym poświęcić sposobie reagowania na oznaki zainteresowania, a raczej temu jak subtelne oznaki zainteresowania ze strony kobiety zamienić na gorącą interakcję. Kluczowe jest tutaj wyrobie sobie nawyku automatycznego podejścia tuż po dostrzeżeniu oznak zainteresowania, to najlepszy moment. Jeżeli będziesz zwlekał zbyt długo kobieta może zakwalifikować Cię jako cipę, przez co straci całe swoje zainteresowanie.

Tak naprawdę nie ma nic łatwiejszego niż podejść do kobiety, kiedy już wiesz, że jest zainteresowana. Pomyśl, że jej zachowanie – zabawa włosami, spojrzenia w Twoją stronę to komunikat wysłany w Twoja stronę. Komunikat, który brzmi „Spodobałeś mi się! A ja Tobie?”. Jedyne co musisz zrobić to wykonać ten pierwszy krok. Pamiętaj, że kobiecie nie wypada podejść do faceta, dlatego wszystko jest w Twoich rękach.

Abyś miał ułatwione zadanie przedstawię Ci kilka moich ulubionych sposobów podejścia po dostrzeżeniu oznak zainteresowania:

 

  1. Kiedy się mijamy w klubie chwytam ją za rękę i nie puszczam.
  2. Zwyczajnie pytam jak ma na imię.
  3. Podchodzę z komplementem.
  4. Pytam czy się znamy. Kiedy odpowiadają, że nie mówię: „no to się poznamy. Dawid”

 

To jest aż tak proste. Przetestuj!

Udostępnij
comments